Red Dead Redemption 2 için kritik güncelleme


Geçtiğimiz ay raflardaki yerini alan Red Dead Redemption 2 için yeni bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme oyundaki kritik bir hatayı düzeltecek.

26 Ekim’de PlayStation 4 ve b için eş zamanlı olarak satışa sunulan Red Dead Redemption 2 muazzam bir satış başarısına imza atmıştı. RDR 2 satışa sunulduktan sonra yalnızca 3 gün içerisinde yapımcısına 750 milyon dolar kazandırmayı başarmıştı.

RDR 2 genel olarak oyun severlerden tam not aldı. Şimdiden 2018’in en iyi oyunu olarak lanse edilen Red Dead Redemption 2’de kritik bir hata tespit edildi.

Red Dead Redemption 2’de kritik hata!

Bu hata yüzünden 2. bölümde Sadie, Jack, John ve Abigail kamp alanındayken ortadan kayboluyordu. Rockstar Games bu hatanın bir sonraki güncelleme ile düzeltileceğini açıkladı.

Aslında bu basit bir hata gibi gözükebilir. Fakat kamp alanındaki elemanların ansızın ortadan kaybolması, hikaye akışındaki bazı diyalogların da silinmesine neden oluyor. Dolayısıyla hikayede bazı kısımları anlayamıyorsunuz.

Üstelik hepsi bu kadarla da sınırlı değil. Kaybolan elemanlardan aldığımız yan görevler de bu hata yüzünden kayboluyor. Dolayısıyla o yan görevlere de erişim şansımız kalmıyor.

Rockstar henüz güncellemenin ne zaman yayınlanacağı açıklamış değil. Fakat bu kritik güncellemenin en kısa zamanda oyun severlerin kullanımına sunulması bekleniyor.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Red Dead Redemption 2 PC için çıkmadı.

Bu hafta çıkacak oyunlar


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin