Ana sayfa Gundem Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu geldi

Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu geldi

Heyecanla beklenen vahşi batı temalı oyun Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu geldi. Oyunun çıkış tarihi de haberimizde.

Oyun dünyası heyecanla bekliyordu. Hayranları sabırsızlanıyordu. Rockstar Games tarih vermişti. O tarih geldi ve Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu geldi.

18 Mayıs 2010 tarihinde çıkan Red Dead Redemption, açık dünya aksiyon oyunları arasında hatırı sayılır bir yer elde etmişti. Özellikle vahşi batı teması ve sürükleyici hikayesi ile başarılı oynanışı birleştiren oyun, ağızlarda muazzam bir tat bırakmıştı. Uzun zamandır devam oyunu beklenen yapım, geçtiğimiz aylarda yapılan duyuru ile devamına kavuşmuştu. Şimdi de Red Dead Redemption 2 için ikinci tanıtım videosu geldi.

Yayınlanan yeni video, oyundaki karakterleri, mekanları, farklı hava koşulları, kullanılan silah ve ekipman gibi ögeleri gösterse de oynanışla ilgili bir detay vermiyor. Arthur Morgan ve Van der Linde adlı karakterlerin hayatta kalma mücadelesi vereceği Red Dead Redemption 2, 2018 baharında Playstation 4 ve Xbox One için gelecek.

Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

konsol fiyatları

Konsol fiyatları neden artıyor? Zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor?

Konsol fiyatları corona virüsü salgını sonrasında Türkiye'de anlamsız bir şekilde artmaya başladı. Peki, zam mı geldi yoksa fırsatçılık mı yapılıyor? Corona virüsü salgınından dolayı dünya...

Son Haberler