Red Bull Campus Clutch Dünya finali İstanbul’da gerçekleşecek

Red Bull Campus Clutch

Dünyanın en büyük üniversiteler arası VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch’ın Dünya Finali 23-24 Kasım’da İstanbul Volkswagen Arena’da gerçekleşecek.

35 ülkeden, 400’den fazla etkinlikle ve 25 binden fazla öğrencinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda ülke şampiyonları olan takımlar Red Bull Campus Clutch Dünya Finali’nde karşı karşıya gelecek.

Dünyanın en büyük üniversiteler arası VALORANT turnuvası Red Bull Campus Clutch heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Toplamda 35 ülkede ulusal elemeler devam ederken, ulusal elemeler sonrası gerçekleşecek olan Dünya Finali bu yıl 23-24 Kasım’da İstanbul’da gerçekleşecek.

Red Bull Campus Clutch

Dünyanın pek çok ülkesinden üniversite takımlarının mücadele edeceği RB Campus Clutch Dünya Finali, Intel NUC, Agon by AOC ve Backforce partnerliklerinde Volkswagen Arena’da yapılacak. Açılış şovları ve sürpriz maçların gerçekleşeceği etkinliğin biletlerine Internet üzerinden ulaşılabiliyor.

Dünyanın en büyük üniversiteler arası VALORANT turnuvası  RB Campus Clutch Türkiye heyecanı da devam ediyor. Öğrencilerin en iyi üniversiteli VALORANT takımı olmak için mücadele ettiği organizasyonun Türkiye elemeleri 27 Ekim tarihine kadar devam edecek. Bu yıl 48 farklı bölge elemesinin yapılacağı  RB Campus Clutch’ta Türkiye elemelerinin finali ise binlerce oyun severin katılımıyla İstanbul’da yapılacak. RB Campus Clutch Türkiye elemelerinin başvuruları buradan  adresi üzerinden yapılabiliyor.

Netflix Türkiye fiyatları yine zamlandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir