Radeon RX 7800 XT ve Radeon RX 7700 XT satışa çıktı

RX 7800 XT

AMD’nin RX 7000 serisi için duyurduğu yeni grafik kartları AMD Radeon RX 7800 XT ve Radeon RX 7700 XT satışa çıktı. AMD ayrıca AMD Software: Adrenalin Edition yazılımının AMD HYPR-RX ve diğer gelişmiş teknolojileri destekleyen en son sürümünü de yayınladı.

AMD Radeon RX 7800 XT ve Radeon RX 7700 XT – Çığır açan AMD RDNA 3 mimarisi üzerine inşa edilen yeni grafik kartları, birleşik ışın izleme ve yapay zeka hızlandırıcıları ile ikinci nesil AMD Infinity Cache teknolojisi, özel yapay zeka hızlandırma ve daha fazlasını sunuyor.

Bu yeni grafik kartları inanılmaz yüksek performanslı, yüksek yenilemeli 1440p oyun deneyimleri ve rakiplerine kıyasla daha üstün bir performans sunmak için optimize edilmiştir.

RX 7800 XT

AMD Software: Adrenalin Edition: Yeni yazılım sürümü, üst düzey oyun deneyimlerini mümkün kılmak için yeni performans ve özellik geliştirmeleri getiriyor:

AMD HYPR-RX teknolojisi – Performansa olan etkisini elde etmek için AMD Radeon Super Resolution (RSR), AMD Radeon Anti-Lag/Radeon Anti-Lag+ ve AMD Radeon Boost’un aynı anda birlikte çalışmasını sağlıyor.

AMD Radeon Anti-Lag+ – Oyun başına profil bazında Anti-Lag özelliği sağlayarak kullanıcıların giriş gecikmesini en aza indirmesini sağlıyor.

AMD HYPR-RX ve AMD Radeon Anti-Lag+ teknolojileri AMD Radeon RX 7000 Serisi grafik kartları ve RDNA 3 mimarisi tabanlı entegre grafiklere sahip AMD Ryzen işlemciler tarafından destekleniyor.

Ayrıca AMD, Radeon RX 7800 XT ve Radeon RX 7700 XT ve bu grafik kartlarıyla satılan uygun Radeon + Ryzen sistemlerinin Starfield Premium Edition hediyesine sahip olduğunu duyurmuştu.

Oyunculara 30 Eylül 2023’e kadar bu modelleri ya da bu modelleri içeren hazır sistemleri aldığında,Starfield hediyesine de kavuşacaklar.

The Last of Us 3 için işe alımlara başlandı

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir