PUBG MOBILE, Automobili Lamborghini ile yeni iş birliğini açıkladı

Automobili Lamborghini

PUBG MOBILE, ikonik süper arabaları Erangel’e getirmek için Automobili Lamborghini iş birliğini duyurdu

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE, efsanevi spor araba üreticisi Automobili Lamborghini ile yeni iş birliğini açıkladı. Unutulmaz deneyimler yaratmaya kendini adamış iki şirket arasındaki bu iş birliği, dünyanın en iyi otomobil markalarından birinin güçlü performansını PUBG MOBILE’ın ikonik savaş alanına getirecek.

Automobili Lamborghini

Bugünden başlayarak 30 Nisan’a kadar devam edecek iş birliğinde oyuncular, dört özel araca erişebilecekler. Bunlar arasında güçlü bir V12 motorla donatılmış, yarış odaklı Lamborghini Aventador SVJ; zarif ve şık, dört kapılı GT konseptine sahip Lamborghini Estoque ve bir spor arabayı SUV’un çok yönlülüğüyle birleştiren Lamborghini Super SUV Urus modelleri yer alıyor. Her araç Lamborghini’nin klasik görünümü ve sınırlı sayıda PUBG MOBILE görünümü olmak üzere iki farklı renkte sunulacak. Bu arabaların yanı sıra, kilidi açılabilen sürpriz bir özel araç da oyuncuların keşfetmesi için oyunda yer alacak.

Automobili Lamborghini, 1963 yılında Ferruccio Lamborghini’nin spor araba üretme vizyonuna dayalı olarak kuruldu. Uluslararası saygınlığa sahip markanın felsefesinde hala benzersiz stili ikonik, yenilikçi ve yüksek performanslı araç yelpazesiyle geliştirmek yatıyor. Bu iş birliği ile oyuncular, PUBG MOBILE’ın savaş alanlarında sınırlı bir süre için, dinamik ve heyecan verici Lamborghini modellerinden bazılarının direksiyonuna geçme şansına sahip olacak.

Automobili Lamborghini S.p.A. hakkında

1963 yılında kurulan Automobili Lamborghini’nin merkezi Kuzey İtalya’daki Sant’Agata Bolognese’da bulunuyor. Lamborghini şu anda 2017’de piyasaya sürülen çift turbo V8 motorla çalışan Urus Super SUV modeli dışında 2011’de piyasaya sürülen V12 motorlu Aventador ve 2014’te piyasaya sürülen V10 motorlu Huracán olmak üzere iki spor araba modeli üretiyor.

Automobili Lamborghini yarım yüzyıldan fazla bir süredir, 350 GT, Miura, Espada, Countach, Diablo, Murciélago’nun yanı sıra Reventón, Sesto Elemento, Veneno ve Centenario gibi sınırlı sürümler de dahil olmak üzere bir rüya otomobil serisi yarattı. Şirket 2019 yılında tanıtılan Lamborghini Sián FKP 37 ile, yalnızca 63 üniteden oluşan bir kaç parçalık yapısı, dünyanın ilk hibridizasyon için bir süper kapasitör uygulamasını, yeni malzeme teknolojisi ve emsalsiz Lamborghini performansı ile benzersiz yeni hibrit teknolojileri sunmasını sağladı.

2021’de Lamborghini 50. yıl dönümünü, süper spor otomobilin sınırlı ve fütürist bir sürümü olan, devrim niteliğinde teknoloji kurallarını çiğneyen ikonik tasarıma sahip olan Countach LPI 800-4 ile Countach’a adadı.

Xiaomi FlipBuds Pro gerçek kablosuz kulaklık incelemesi