Predator BiFrost ve Nitro Serisi Ekran Kartlarıyla Oyun Portföyünü Genişletiyor

Predator

Acer Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC ve yeni AMD Radeon RX 7600 XT GPU’lar dahil olmak üzere AMD Radeon RX 7000 serisi GPU’lardan güç alan üç yeni Nitro grafik kartını duyurdu.

Yeni grafik kartları, 16 GB’a kadar bellek ve yeni nesil teknolojilerle kullanıcıların en yeni AAA oyunları oynarken sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlıyor.

60 tümleşik AMD RDNA 3 işlem birimine sahip olan ve Predator FrostBlade 3.0 fanlarla donatılan Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT grafik kartı, 1440p ve 4K oyunlarda mükemmel bir performans sunuyor.

Acer Nitro AMD Radeon RX 7800 XT OC grafik kartı 16 GB GDDR6 bellek ve 624 Gbps’ye kadar bellek bant genişliği, Acer Nitro AMD Radeon RX 7700 XT OC grafik kartı ise 12 GB GDDR6 bellek ve 432 Gbps’ye kadar bellek bant genişliği sunuyor.

 Predator

Akıcı ve hızlı performans elde etmek için Acer Nitro AMD Radeon RX 7600 XT OC ekran kartı, 16 GB GDDR6 belleğin yanı sıra Nitro FrostBlade halkalı fanlar, çift bilyeli rulman sistemi, üç ısı tahliye deliği ile soğutmayı iki katına çıkarıyor ve ısıyı verimli bir şekilde emmek ve cihazın ömrünü uzatmaya yardımcı olmak için güçlendirilmiş bir bakır taban içeriyor.

Özenle tasarlanmış soğutma sistemi, oyuncuların grafik kartını sınırlarına kadar zorlamak için ihtiyaç duyduğu “overclock” (hız aşırtma) gücünü sağlıyor.

Acer’ın en yeni masaüstü grafik kartları oyun ve kreatif iş akışlarının sınırlarını zorluyor. AMD RDNA 3 mimarisi sayesinde oyuncular, gelişmiş yapay zeka teknolojisi ve ışın izleme hızlandırıcılarının gücünden yararlanarak en rekabetçi oyunlarda bile akıcı çözünürlük ve yüksek yenileme hızıyla oyun oynayabiliyor.

 Predator

Profesyoneller ve hobi meraklıları da hızlandırılmış işleme (render) uygulamaları desteğiyle hiçbir kısıtlama olmadan düzenleme yapabiliyor, görselleştirebiliyor ve yaratabiliyor.

Ayrıca yeni grafik kartları, oyun oynarken veya yayın yaparken daha dinamik bir renk yelpazesi ve iyileştirmeler için yeni AMD kodlama/kod çözme medya motorunu içeriyor ve hem sürükleyici hem de gerçekçi görseller ortaya çıkarmak için DirectX 12 Ultimate API’yi destekliyor.

Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC grafik kartı

Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC grafik kartı, AMD RDNA 3 çipset tasarımının gücünü ve Acer’ın en son teknoloji geliştirmelerini bir araya getiriyor. Oyuncular, PCIe 4.0 ve çift PCIe 8-PIN konnektörleriyle performans ve verimlilikte büyük artışlar bekleyebilir.

16 GB GDDR6 bellek ve 624 Gbps bant genişliğine sahip Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC grafik kartı, her karede ışık hızında işleme ve görsel doğruluk sunmanın yanı sıra akıcı tepkisellik için 2.254 MHz oyun saat hızına  ve 2.565 MHz takviye (boost) hızına kadar ulaşan saat hızları sunuyor.

 Predator

Özenle tasarlanan Predator BiFrost AMD Radeon RX 7800 XT OC grafik kartı, üç Predator FrostBlade 3.0 fan, farklı halkalı tasarım ve hava akışını iyileştirmek için dalga desenli kanat dokusuna sahip güçlü bir soğutma sistemi ve ısı dağılımını optimize etmek için verimli bir buhar odası içeriyor.

Hevesli kendin yap (DIY) oyuncuları, çok çeşitli oyun Rig’leri için ideal olan 281,9 x 117,9 x 61,4 mm boyutlarında ve üç yuvaya sahip bu şık tasarımdan memnun kalacaklar. Daha fazla çok yönlülük için bağlantı seçenekleri arasında bir HDMI 2.1 bağlantı noktası ve kolay cihaz entegrasyonu için üç DisplayPort 2.1 bağlantı noktası yer alıyor.

Son olarak, Predator BiFrost Utility Uygulaması, oyuncuların cihazın performansını kontrol etmelerine ve fan hızlarını ve grafik parametrelerini istedikleri ayarlara göre kalibre etmelerine olanak tanıyor.