POP Keys ve POP Mouse : Hayata renk katan Stüdyo Serisi

POP Keys ve POP Mouse

Çalışma rutinine renk katan neşeli aksesuar serisinin yeni parçaları olan POP Keys klavye ve POP mouse, üç renk seçeneği sunan retro görünümüyle kişisel çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor.

POP Keys Klavye’de dördü klavyenin kendisinde olmak üzere sekiz adet değiştirilebilir emoji tuşu bulunuyor. Kullanıcılar, Logitech Options Yazılımı’nı kullanarak hoşlarına giden herhangi bir mevcut emojiye atayabilir veya arkadaşlarıyla sohbet ederken geniş bir emoji kütüphanesinden seçim yapmak için emoji menüsü tuşuna dokunabiliyor. POP Mouse ise emoji menüsünü tek dokunuşla rahatlıkla açan ve özelleştirilebilen dahili bir tuşa sahip.

POP Keys ve POP Mouse

Mekanik Tuşlarla Yazma Deneyimi

POP Keys Klavye, retro daktilo tarzındaki mekanik tuşlarla bağımlılık oluşturan yazma deneyimi sunuyor. Parmaklar tuşlar arasında sekerken tuşlara her basışta mekanik tıklamaların sesi duyuluyor. POP Keys’in retro görünümünün altında ise modern bir teknoloji yatıyor. Yeni 12 kısayol tuşu ile ekran alıntısı yapmayı, sesli dikteyi, uzun bir toplantıda mikrofonunun sesini kapatıp/açmayı ve çok daha fazlasını tek bir dokunuşla gerçekleştirmeye yardımcı oluyor.

POP Keys ve POP Mouse

POP Mouse

Sevimli ve kompakt POP Mouse, çantaya veya cebe kolayca sığıyor ve zihin okuyormuşçasına yüksek hassasiyetten hızlı kaydırma moduna geçerek bir kaydırma hareketiyle uzun sayfalar arasında hızla gezinmeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda, avuca kolayca sığan yumuşak hatlarıyla iyi hissetmeyi de sağlıyor. Günlük işleri renklendiren ve 3 canlı renk seçeneği bulunan POP Mouse, eğlenceli bir masa alanı oluşturmaya yardımcı olan hoş bir tasarım sunuyor. POP Mouse, basit bir kopyala – yapıştır hareketiyle farklı cihazlar arasında kolayca metin, resim ve dosya aktarımı yapmak için kullanılan Flow yazılımını da destekliyor.

POP Keys ve POP Mouse

Üç Cihaza Bağlanıyor

Her iki POP ürünü de Bluetooth veya Logi Bolt kablosuz alıcı aracılığıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlanabiliyor ve cihazlar arası kolayca geçiş yapılabiliyor. Her ikisi de, Logitech ürünlerinin bir imzası olan dayanıklılık ve uzun pil ömrüne sahip. Minimalist Pebble M350 Mouse, K580 ve K380 Klavyelerin de bulunduğu Stüdyo Serisi’nin en yeni ürünleri olan POP Keys, macOS, Windows, iOS, ipadOS, Chrome OS ve Android ile tam uyumlu çalışırken, POP Mouse ise Windows, macOS, iPadOS, Chrome OS ve Linux ile tam uyumlu çalışıyor.

POP Keys ve POP Mouse

Canlı renkler

Mint, lila, beyaz ve güneş sarısının bir araya gelmesiyle yaz esintisi hissi uyandıran Daydream, siyah, gri ve nostaljik oyun salonlarından esinlenilen sarı renklerin iddialı kombinasyonu ile retro ruhunu sergileyen Blast ve neon mercan ile canlı ahududu renkleriyle fikirlerini daima savunanlar için tasarlanmış Heartbreaker tasarımlı POP Keys ve POP Mouse çalışma alanlarına canlılık katıyor.

iPhone kiralama hizmeti ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı