Ana SayfaGenelHUAWEI Petal Haritalar : Birçok farklı harita tek bir uygulamada

HUAWEI Petal Haritalar : Birçok farklı harita tek bir uygulamada

HUAWEI Petal Haritalar , içerisinde yer alan farklı harita içerikleri ile navigasyon deneyimini benzersiz bir boyuta taşıyor. Petal Haritalar, geliştirdiği Hava Durumu, COVID-19, Video, Yangın ve Çevrim Dışı Haritalar ile birçok farklı haritayı tek bir uygulamada birleştiriyor.

 Hava Durumu Haritası sayesinde Huawei Petal Haritalar kullanıcıları, bulundukları konuma ait hem anlık hem de 14 günlük hava durumu bilgilerine kolayca erişebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, hızla değişen hava koşullarına karşı her zaman hazırlıklı olabiliyor. Ek olarak kullanıcılarının özellikle de ani hava değişimleri halinde, yağışlara ve diğer hava şartlarına uygun tedbirleri önden alabilmeleri için otomatik hava durumu bildirimleri gönderiyor.

Petal Haritalar

COVID-19 Haritası

COVID-19 Haritası, kullanıcılara merak ettikleri ülke ve bölgedeki güncel COVID-19 verileri hakkında hızlıca bilgi sahibi olma olanağı sunuyor. Kullanıcılar, COVID-19 Haritası üzerinden merak ettikleri ülkeye tıklayarak güncel yeni vaka ve toplam vaka sayıları gibi bilgilere kolayca erişebiliyor.

Petal Haritalar

 Video Haritalar

Petal Haritalar kullanıcıları, nerede oldukları fark etmeksizin Video Haritalar içeriği sayesinde New York Times Square’den Trabzon Akçaabat Limanı’na kadar diledikleri bölgeden canlı yayınları izleyebiliyor. Sayısız içerikle dolu bu özellik sayesinde evlerinden çıkmadan onlarca farklı noktayı gezerek veya muhteşem etkinlikleri izleyerek eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabiliyorlar.

 

PetalHaritalar

Yangın Haritası

Yangın Haritaları ile kullanıcılar, tüm dünyada gerçekleşmiş yangınlar hakkında bilgi alabiliyor ve diledikleri bölgede hangi zaman aralığı içerisinde yangın yaşandığını öğrenebiliyorlar. Petal Haritalar kullanıcıları, Yangın Haritası özelliği içerisinde yer alan farklı bilgiler sayesinde, 2007 Yunanistan Orman Yangınları’ndan 2021 Table Dağı Yangını’na kadar dünya gündeminde yer edinmiş birçok farklı yangın hakkında istatistiksel veriler de dahil olmak üzere detaylı bilgiye ulaşabiliyorlar.

HUAWEI Petal Haritalar

Çevrim Dışı Haritalar

Petal Haritalar, Çevrim Dışı Haritalar özelliği ile kullanıcılarına internet bağlantıları olmadığı zamanlarda bile diledikleri yere kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Kullanıcılar önceden indirdikleri farklı bölgelere ait haritalar sayesinde, internet bağlantıları zayıfladığında veya tamamen kesildiğinde dahi hiçbir kesintiye uğramadan yolculuklarına kolayca devam edebiliyor.

Ana merkezi Çin olan projenin ilk Çin dışı operasyon merkezlerinden biri olarak kurulan Huawei Türkiye AR-GE Merkezi Arama Motoru ve Petal Haritalar Türkiye Ekibi her geçen gün artan sayısıyla pazarlama, iş geliştirme, müşteri deneyimi, veri analizi ve arama kalitesi alanlarında çalışmalar yapan farklı birimleri ile kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Proje bünyesinde yer alan ekipler hem kendi bünyelerinde teknik ve operasyonel anlamda hem de her iki yönden global takımlarla iş birliği içerisinde koordine bir şekilde çalışırken Petal Haritalar, kullandığı en yeni teknolojiler ve sürekli gelişen özellikleri ile lider bir navigasyon uygulaması olarak konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Sertab Erener TikTok konserini 100 bin kişi canlı izledi

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting