POCO karnavalı başladı

POCO Karnavalı

POCO, 5.yıl dönümünü kutlamak için 15 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında ” POCO Karnavalı ” kampanyası düzenliyor.

 Marka, “POCO ile tempoyu yakala” temasıyla, POCO ürünlerini içeren heyecan verici ve eğlenceli deneyimler aracılığıyla fanları arasında Poco karnavalı havası yaşatmayı hedefliyor.

POCO, kutlamaların bir parçası olarak en harika anılarını teknoloji meraklılarından oluşan küresel bir kitleyle paylaşan fanlarına çeşitli hediyeler sunuyor.

Tüm fanlarına büyük değer veren POCO, son 5 yılda elde ettiği büyük başarının arkasında POCO fanlarının sürekli desteğinin olduğuna inanıyor. POCO F1’le çekilen kişisel fotoğraflarını paylaşan fanlara minnettarlık göstergesi olarak sınırlı sayıda ve özelleştirilmiş hediyeler veriliyor. POCO ve fanları, bu görkemli online etkinlik sayesinde kendilerine olan özgüvenlerini ve eşsiz tarzlarını sergileme fırsatını buluyor.

POCO Karnavalı

Orta sınıf telefon segmentini hedefleyen POCO, pazarın ihtiyaçlarını tam olarak anlamanın, müşteri beklentilerini aşan yenilikçi ürünleri sürekli olarak geliştirmenin ön koşulu olduğuna inanıyor. Bu nedenle POCO, kısa süre önce küresel kamuoyu ve veri şirketi YouGov ile iş birliğine giderek Güneydoğu Asya pazarı olan Malezya, Endonezya, Filipinler, Tayland ve Vietnam olmak üzere beş ülkede orta sınıf telefon pazarına ilişkin algı ve beklentileri ayrıntılı bir şekilde anlamak için kapsamlı bir tüketici anketi gerçekleştirdi.

Genel anket verileriyle desteklenen bu bulgular, 21 Ağustos’ta Tayland’ın başkenti Bangkok’ta düzenlenen “POCO Partners Southeast Asia Forum 2023 – Next steps: Gen Z changes the game” (POCO İş Ortakları Güneydoğu Asya Forum 2023: Sonraki adımlar: Z kuşağı oyunu değiştiriyor” etkinliğinde paylaşıldı.

POCO Global Pazarlama Müdürü Anne Wang, POCO karnavalı etkinlikte yaptığı konuşmada orta sınıf veya yarı amiral gemisi akıllı telefonların son iki yılda geleneksel olarak premium telefon olarak kabul edilen telefonlarla aradaki farkı nasıl hızla kapattığını ve artık neredeyse aynı uzun pil ömrü, daha büyük depolama alanı, daha güçlü işlemci, daha fazla bellek ve mükemmel bir ekranı çok daha uygun fiyatlara sunduğunu aktardı.

POCO, teknoloji meraklısı genç kullanıcılarını net bir şekilde anlayan bir akıllı telefon markası olarak, eğlence konusunda inanılmaz performansa sahip uygun maliyetli cep telefonları sunmayı kendine amaç edinmiştir. POCO karnavalı başladı.

Twitch kullanıcıları yeni bir özelliğe merhaba diyecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir