Piyasadaki En İyi Drone Modelleri


Piyasadaki en iyi drone modelleri arasından bazılarını sizler için derledik. Hem drone satın alırken nelere dikkat etmeniz gereken püf noktalarını hem de beklentilerinizi karşılayacak drone modellerini yazımızda bulabilirsiniz.

Son dönemin en popüler teknolojik oyuncakları hiç kuşkusuz ki drone’lar. Uzaktan kumandayla kontrol edilebilen, üzerlerine kamera yerleştirilebilen bu pervaneli uçan cihazlar 7’den 70’e herkesin ilgisini çekiyor. Kullanımının diğer model uçak ya da helikopterlere göre daha kolay olması da bu cihazlara olan ilgiyi artırıyor. Fiyatları çok ucuz olmasa da yine model uçak ve helikopterlere göre bir nebze de olsa daha uygun. Bu da popülerliğinin giderek artmasını sağlıyor. Piyasadaki en iyi drone modelleri arasında rekabet de artıyor.

Bazı Püf Noktaları

Popülerliği giderek artan ve oyuncak olmaktan çıkıp teknolojik birer harika haline gelen drone’lardan piyasada çok fazla çeşit var. Eğer bir drone almayı düşünüyorsanız bunların arasından tercih yapmak epey zor. Öncelikle fiyata dikkat etmelisiniz. Diğerlerine göre çok ucuz bir drone görürseniz malzeme ve uçuş kalitesinin düşük olabileceğini aklınıza getirin. Ayrıca uçuş süresi de sizi hayal kırıklığına uğratabilir. En iyi drone’ların bile yarım saat civarında bir uçuş süresine sahip olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Fiyatlar ucuzladıkça havada kalma süresi 5 dakikaya kadar düşebiliyor.

Küçük ve hafif bir drone alırsanız, dış mekanda kullanırken rüzgardan büyük ölçüde etkileneceğini unutmayın. Ayrıca drone’unuzu ne kadar iyi kullanırsanız kullanın düşürüp, bir yerlere çarpmanız olası. Bu gibi durumlarda hasar görürse yarı yolda kalmamak için alacağınız drone’un yanında yedek parçalarının özellikle de pervanelerin olmasına dikkat edin.

Bazı drone’ların kendinde kamera olsa da bazılarında bulunmuyor. Eğer çekim yapmak istiyorsanız ya kameralı bir model seçin ya da aksiyon kamerası takabileceğiniz bir modeli tercih edin.

Drone’lar için gerekli bazı püf noktalarını kısaca sıraladıktan sonra şimdi, ülkemizde de satılan piyasadaki en iyi drone modelleri arasından seçtiklerimizi bir görelim.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git