Ana sayfa Donanım Philips SHL 3265 kulaklık inceleme

Philips SHL 3265 kulaklık inceleme

Ses kaybını engellemek ve müzikten maksimum performans almak için özel olarak geliştirilen SHL3265 yüksek ses performansı ile basları en derinden hissetmenizi sağlıyor. Geleceğin DJ’leri için tasarlanan Philips SHL3265 inceleme altında.

 

Philips SHL 3265, hareket halinde bile en yüksek dinlenme deneyimi sunuyor. 80 mm genişliğinde yumuşak yastıklı dönebilen modülleri ve katlanabilen yapısı ile kolay taşıma ve saklama imkanına sahip olan bu kulaklık bozulmayan, kaliteli baslar ve hassas sesler sunuyor.

Böyle olmasının en büyük nedeni de 40 mm’lik Neodimyum sürücüleri sayesinde mükemmel ses netliği ve etkili bası bir araya getirmesi. 107 dB’lik yüksek ses düzeyinde bozulma olmaması için 22000 mW yüksek güç kullanımına sahip olan SHL3265, bu sayede her ses seviyesinde ve giriş gücünde net ve bozulmayan sesle müzik dinlemeye imkân veriyor. 32 Ohm’luk empedansı ve 8 – 27.000 Hz aralığındaki frekans tepkisi,Philips SHL3265’e önemli bir güç katıyor.

philips1

Yerleşik mikrofonu ve çağrı yanıtlama düğmesiyle birlikte eller serbest modunda telefon görüşmelerine de imkan veren SHL3265’te, akıllı tasarım ve dayanıklı menteşeler gibi özenle seçilen malzemeler, kulaklık parçalarının kolayca hareket ettirilmesini sağlıyor.

Başınıza her zaman rahatça uyacak şekilde tasarlanan kulaklık modüllerini ve baş bandını taktığınızı hissettirmeyen SHL3265’te maksimum konfor için naylon kaplamalı paslanmaz çelik baş bandı bulunuyor. Kapalı tasarlanan arka sistemi sayesinde ortam gürültüsünü engelleyerek sürükleyici bir dinleme deneyimi sunan bu kulaklık, yumuşak yastıkları sayesinde nefes alarak basıncı ve ısıyı dağıtıyor. Bu sayede ise uzun süre konforlu bir şekilde kafanızda taşıyabiliyorsunuz.

Unutmadan söyleyelim. Geleceğin DJ’leri düşünülerek tasarlanan Philips SHL3265’ın kulaklıkları, parça miksleme sırasında tek kulakla rahatça dinlemek için 165° dönme açısına çıkabiliyor.

Teknik Özellikler

Sürücü: 40 mm Neodimyum
Konektör: 3.5 mm
Frekans aralığı: 8 – 27.000  Hz
Ses çıkış gücü: 107 dB
Kablo uzunluğu: 1.2m
Ağırlık: 510 gr

WhatsApp’tan gelen e-posta bilgisayarınızı riske sokuyor

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler