Ana Sayfa Genel Philips Yeni Kulaklıklarını Tanıttı

Philips Yeni Kulaklıklarını Tanıttı

IFA Fuarı denildiğinde aklımıza ilk gelen bilgisayar, cep telefonu ve tablet yenilikleri gelse de, yan aksesuar üreticileri de IFA fuarında yerini alıyor. Bu firmaların başında gelen Philips, 3 yeni kulaklığını IFA Fuarı ile birlikte tanıtıma sundu.

Philips, Fidelio M1, Fidelio L2 ve Frames isimli üç yeni kulaklık modelini tanıttı. Fidelio M1, kafa üstü formunda ve kablosuz olarak tasarlanmış. Bluetooth 4.0 üzerinden kablosuz kullanım sağlayan kulaklık, 40mm neodimyum sürücüleri ile üst seviye ses performansı ortaya koyuyor.

Fidelio L1 modelini yenileyen Philips, Fidelio L2 adı ile kablolu ve kafa üstü formunda hazırladığı yeni kulaklığı ile tasarımsal olarak Fidelio M1 benzeri bir görüntü ortaya koyuyor. Aynı şekilde 40mm Neodimyum sürücüler ile gelen bu model, kablosu üzerinden ses açma / kapatma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Fidelio
Fidelio

Bayanlara hitap etmesi düşünülen Frames isimli kulaklığını tüketicilerin beğenisine sunan Phlips, katlanabilir yapıda bulunuyor ve güneş gözlüklerine tamamlayıcı bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Üst seviye ses kalitesi içi 40mm sürücüler ile hazırlanan kulaklık, kablo ile kullanılabiliyor. Ayrıca farklı renk seçenekleri de bulunuyor.

Philips tarafından tanıtılan kulaklık modellerinden Fidelio M1 250 Euro, Fidelio L2 279 Euro ve Frames 89 Euro satılacak. Eylül ayı içerisinde satın alınabilecek olan yeni kulaklık modellerinin arzının yüksek olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting