Ana SayfaGenelPeP ile Yurt Dışı Para Transferi Sadece 1 EURO/1 GBP!

PeP ile Yurt Dışı Para Transferi Sadece 1 EURO/1 GBP!

PeP ’in, bireysel kullanıcılarına özel yurt dışı para transferini avantajlı fiyatla sunduğu kampanyası devam ediyor. Tüm Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere (Birleşik Krallık) ve Türkiye arasında EURO ve GBP para biriminde yapılan para transferlerinde işlem ücreti sadece 1 EURO / 1 GBP!

 Kullanıcıların finansal ihtiyaçları için çözüm sunan, düşük maliyetler ve avantajlarla işlemlerini gerçekleştirebileceği bir elektronik cüzdan olan PeP , düzenlediği kampanyalarla da çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bireysel kullanıcılara sunulan yurt dışı para transferi kampanyası ile PeP, yurt dışı para transferi işlemlerini daha hesaplı hale getiriyor.

Pep

Kampanya ile tüm Avrupa Birliği ülkeleri,  İngiltere (Birleşik Krallık) ve Türkiye arasında, EURO ve GBP para biriminde herhangi bir alt veya üst limit olmaksızın gerçekleştirilen tüm para transferi işlemleri için işlem ücreti sadece 1 EURO / 1 GBP olarak uygulanıyor.  Bu ayrıcalıklı kampanya, PeP Mobil Uygulama veya PeP Online Şube kanallarından yapılacak yurt dışı para transferi işlemleri için 31 Temmuz 2022 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye’den Avrupa Birliği ülkeleri ve İngiltere’ye (Birleşik Krallık) para transferi işlemlerinde sadece PeP’te bulunan Türk Lirası hesabından yapılan EURO ve GBP para birimindeki transfer işlemleri kampanyaya dahil olacak. PeP’teki döviz hesapları seçilerek yapılan para transferi işlemlerinde standart ilan edilen işlem ücretleri uygulanacak.

PeP Hakkında:

Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. 2017 yılında lisans alan şirket, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’ndan yetkili bir elektronik para ve ödeme hizmetleri şirketidir. PeP, Visa ve TROY kart hizmetleri veren, yurt içi ve yurt dışı (uluslararası) para transferi, fatura, kurum ve diğer ödemeleri yapabileceğiniz, indirimli akaryakıt ve ödeme alabileceğiniz bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting