Ana SayfaHaberOyun Tutkunları Sony PlayStation GameFest'de buluştu

Oyun Tutkunları Sony PlayStation GameFest’de buluştu

Sony tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk resmi PlayStation Festivali, Maslak Refresh The Venue’de başladı. Binlerce oyunseverin yoğun ilgi gösterdiği festival kapsamında, oyuncular FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra Sony’nin efsaneleşmiş ve yeni oyunlarıyla kıysasıya rekabet etti. İki gün sürecek festivalde birbirinden eğlenceli etkinlikler oyunseverlerle buluşuyor. 

Sony tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk resmi PlayStation Festivali PlayStation GameFest Oyun Festivali bugün başladı. Oyuncuların, sabahın erken saatlerinde kuyruğa girip, kayıt yaptırdıkları festivale binlerce kişi ilgi gösterdi. Yarın da devam edecek festivalde oyunseverler turnuvalarda rakipleriyle karşılaşıyor. Maslak Refresh the Venue’de gerçekleşen festivalde, eğlence, rekabet ve heyecan dolu anlar yaşanıyor.

Sony PlayStation® GameFest Oyun Festivali kapsamında FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra PS Move’da DanceStar Party Hits, Sports Champions 2 ve PS VITA’da WIPEOUT: 2048 anlık turnuvaları yapılıyor. Deneyim alanları, konserler, profesyonel ve amatör dans gösterileri, Dinamo FM DJ’lerinin performansları ile Sony PlayStation GameFest iki gün boyunca oyun ve eğlencenin adresi oldu. Kapıların
saat 10:00’da açıldığı festivalde yiyecek ve içecek alanları ve daha birçok sürpriz ile oyuna ve gençliğe dair her şey yer alıyor.

Sony PlayStation® GameFest deneyim alanlarında neler var?

Katılımcılar, PES 13, FIFA 13, Uncharted 3: Drake’s Deception, KillZone 3, inFamous 2, LittleBigPlanet 2, Tekken Hybrid, Twisted Metal, Starhawk, Move Fitness, After Hours Athletes, GT5, ModNationRacers, LittleBigPlanet: Karting, Resistance 3 ve God of War 3 gibi efsaneleşmiş ve yepyeni oyunlarla yeni deneyimler yaşıyor. 

Gündüz amatör müzik ve dans grupları, akşam profesyoneller sahnede

Sony PlayStation® GameFest, bir oyun festivali olmasının da ötesinde müzik ve eğlencenin de doyasıya yaşandığı bir gençlik festivali havasında geçiyor. Festival alanında, liseli amatör müzik ve dans gruplarının
performans sergilediği bir sahne de yer alıyor; böylece, gençlerin yine gençler için yarattığı bir festival ve eğlence atmosferi oluşturuluyor. Sony PlayStation® GameFest’in festival katılımcılarına sürprizleri bitmiyor.

Detaylı bilgiye www.playstationgamefest.com adresinden ulaşılabilir.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU