Ana sayfa Genel Sony'den Dead Nation Müjdesi!

Sony’den Dead Nation Müjdesi!

Housemaque tarafından geliştirilen 2010 yılında çıkarılan Dead Nation oyunu Playstation 3 ortamında oyuncular ile buluşmuştu.

slider_big_dead_nation1

Dead Nation cephesinden gelen yeni haberler ile oyuncular heyecanlandı. Bu haberlere göre Sony, Dead Nation isminin tüm haklarını 11 Aralık 2013 tarihinde satın almış. İsim hakkının Housemaque’de olduğu bilinen oyunun Sony tarafından alınması ile akıllarda birçok sorular oluşmaya başladı. Buna göre, Sony tarafından gerçekleştirilen bu hamle Dead Nation oyununun yeni nesil konsolu Playstation 4 için çıkma ihtimalini ortaya koyuyor. Henüz bu konuda Sony tarafından yapılan bir resmi açıklama olmamasına rağmen, resmi bir açıklama yapılacağı tahmin ediliyor.

Son dönemlerde Sony tarafından yapılan bu tür hamleler, yeni nesil konsollar için arayışta olduğunu görebiliyoruz. Oyun yelpazesini genişletmeye çalışan Sony’nin yeni hedeflerinin ne olacağını da bekleyip beraber göreceğiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler