Ana sayfa Gundem Orta Seviye Galaxy On5 Tekrar Göründü!

Orta Seviye Galaxy On5 Tekrar Göründü!

Samsung’un üzerinde çalıştığı yeni orta seviye Galaxy On5 (2016) ikinci kez benchmark testinde ortaya çıktı. İşte muhtemel özellikler ve tüm detaylar! Görsel ilk nesil Galaxy On5’e (SM-G550F) aittir.

Güney Koreli üretici 2016 model Galaxy On5 ve On7 üzerinde çalışmaya devam ediyor. Daha önce buradaki haberimizde On7’nin sızdırılan benchmark sonuçlarından bahsetmiştik. Bugün ise Geekbench testinde yeni nesil On5 ortaya çıktı. SM-G570 model numaralı cihaz, halefinin çıtasını bir tık daha üste taşıyor.

Orta Seviye Galaxy On5 Tekrar Göründü!

Teste göre 2016 model On5, 1.4 ghz hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemciyle birlikte geliyor olacak. Bu işlemcinin Exynos 7570 olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca telefon, 1.5 GB RAM’i 2 GB kapasitesine çıkartacak. Android 6.0.1 Marshmallow da cihaza ön yüklü olarak gelecek. Yapılan geliştirmelerle çok daha hoş özelliklere sahip olması beklenen telefonla ilgili elimizde bunlardan başka bir bilgi maalesef yok. İlerleyen günlerde detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ünlü müzisyenler YouTube’u AB’ye şikayet etti

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler