Ana SayfaGenelOPPO Watch Free oldukça iddialı

OPPO Watch Free oldukça iddialı

OPPO’nun 100’ü aşkın spor modunu destekleyen, 24 saat nabız takip edebilen, kandaki oksijen değerini ölçen ve profesyonel koşu önerileriyle birlikte gelen akıllı saati OPPO Watch Free , formda kalma ve yağ yakma hedeflerinizi etkin bir şekilde gerçekleştirmenize yardım ediyor.

İlkbahar aylarının gelmesiyle birlikte güzel havalarda dışarıda yürüyüş yapma ve sahil kenarında koşma aktiviteleri de başladı. Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO’nun akıllı saati OPPO Watch Free bu gibi zamanlarda ideal yol arkadaşınız olarak ön plana çıkıyor. Sağlığınızı kontrol altında tutmanızı sağlayacak pek çok özellikle birlikte gelen OPPO Watch Free, 100’ü aşkın spor modunu destekliyor.

OPPO Watch Free

Aynı zamanda 6 eksenli hareket sensörü ve bir optik nabız sensörüne sahip akıllı saatin bu sensörleri algoritma kullanarak 4 spor modunu otomatik şekilde tespit ediyor. Böylece modları başlatmayı unutmak gibi endişelere gerek kalmıyor. Bütün aktivitelerinizi Günlük Faaliyetler üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Profesyonel koşu önerileriyle birlikte gelen OPPO Watch Free, formda kalma ve yağ yakma hedeflerinizi etkin bir şekilde gerçekleştirmenize yardım ediyor.

24 saat nabız takip edebilen ve kandaki oksijen değerini ölçen OPPO Watch Free, nabız aşırı yükseldiğinde akıllı kayış titreşerek kullanıcıyı düzensiz nabız konusunda uyarıyor. Bununla birlikte, ayağa kalkma hatırlatmaları ve 5 dakikalık videolar ile ofis çalışanlarının rahatlamasına ve formda kalmasına yardımcı oluyor.

OPPO Watch Free

14 gün dayanan uzun pil ömrü

OPPO Watch Free, Mesaj Bildirimleri, Gelen Arama Bildirimleri, Arama Reddi, Telefonumu Bul ve Müzik Playback Kontrol gibi hayatı kolaylaştıran özelliklere sahip. Böylece akıllı saatinizi akıllı telefonunuzun bir uzantısı olarak kullanabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Uzun pil ömrüne sahip OPPO Watch Free’nin pili 14 gün dayanıyor ve sadece 5 dakikalık bir şarjla akıllı saatinizi bütün gün kullanabiliyorsunuz.

Tarzınızı yansıtan saat yüzü tasarımları

Akıllı saatler için teknoloji kadar moda da önemli. OPPOWatchFree’nin deriye benzeyen pürüzsüz kayışı cildinize nefes alacak yer bırakıyor ve rahat taşınıyor. OPPOWatchFree, 40’tan fazla şık saat yüzü ile kişiselleştirilmiş, tarzınıza ve giyiminize uygun saat yüzleri yaratmanıza olanak veren AI Outfit Watch Face 2.0 uygulamasıyla birlikte geliyor.

Activision Blizzard stüdyolarında işçi grevi sürüyor

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting