Ana sayfa Akıllı Telefon Oppo F9 farklı bir tasarımla geliyor

Oppo F9 farklı bir tasarımla geliyor

Oppo selfie odaklı F serisinin yeni üyesini tanıtmaya hazırlanıyor. Oppo F9, selefi modellere oranla çok daha küçük bir çentiğe sahip olacak. İşte telefon hakkındaki ilk detaylar.

Oppo son olarak Haziran ayında tanıttığı Find X modeliyle gündeme gelmişti. Çinli akıllı telefon üreticisi, ön tarafı tamamen ekranla kaplı modeli ile tasarım anlamında farklı bir yorum ortaya koymuştu. Şimdi ise Find X’ten sonra sıra yeni F serisi modeline gelmiş gibi görünüyor. Keza geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir görsele göre, Çinli üretici önümüzdeki günlerde yeni Oppo F9 modelini tanıtacak.

Selfie odaklı Oppo F9 geliyor

Teknoloji dünyasını yakından takip edenlerin de bileceği üzere Oppo’nun F serisi selfie odaklı telefonlardan oluşuyor. Genel itibari ile F serisindeki modeller, çift ön kameraya ya da yüksek çözünürlüklü ön kameraya sahip oluyorlar.

Geçtiğimiz gün ortaya çıkan Oppo F9 da muhtemelen selefi modeller gibi selfie odaklı bir yapıya sahip olacak. Çinli üreticinin basit bir poster ile yayınladığı teaser’da Essential Phone tarzı çentikli bir yapı göze çarpıyor. Muhtemelen bu çentiğe sadece ön kamera yerleştirilecek.

Ayrıca telefon görselinin hızlı akan bir şelale görselinin altına yerleştirilmiş olması, Oppo F9’un muhtemelen IP67 ile korunacağını gösteriyor.

Görünen o ki Oppo’nun F serisindeki yeni modeli yine tek ön kamera ile gelecek. Bu kameranın 25MP üzeri olması da sürpriz olmayacaktır.

Galaxy Note 9 ön sipariş fiyatı ortaya çıktı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler