Oppo F9 Pro’nun tanıtım videosu yayınlandı

Oppo F9 Pro

Bu ay düzenlenecek etkinlikle resmen tanıtılması beklenen Oppo F9 Pro için tanıtım videosu yayınlandı. Telefonun tasarımı net bir şekilde görüldü.

Bildiğiniz gibi Oppo’nun yeni akıllı telefonları F9 ve F9 Pro’yu bu ay içinde tanıtması bekleniyor. Son günlerde gelen sızıntılarla sık sık karşımıza çıkan F9 Pro, bu kez de Oppo tarafından yayınlanan tanıtım videosunda görüldü. Böylece telefonun tasarımı hakkında birçok detay ortaya çıktı.

Oppo F9 Pro bu ay tanıtılacak

Oppo yayınladığı bu tanıtım videosunda özellikle F9 Pro’nun ilginç ekran tasarımına dikkat çekiyor. Çinli telefon üreticisi yeni telefonunda “Waterdrop Screen” yani “Su damlası ekran” adını verdiği farklı bir tasarım kullanıyor. Bu ekrandaki ufak çentikte yer alan selfie kamerasının, telefonun en dikkat çekici özelliklerinden biri olması bekleniyor.

Oppo F9 Pro

Telefonun arka yüzüne baktığımızda F9 Pro’nun granit arka panel kullandığı görülüyor. Arka panelde ayrıca çift arka kamera ve parmak izi okuyucusu yer alıyor.

Tanıtım videosunda dikkat çekilen bir diğer özellik de VOOC Flash. Oppo, hızlı şarj özelliği sayesinde telefonun sadece 5 dakika şarj edilerek 2 saat konuşma süresi sunabileceğini sunuyor.

Fossil’den iki yeni akıllı saat: Venture ve Explorist