Ana sayfa Akıllı Telefon Oppo F11 Pro ön kamerası ne kadar dayanıklı?

Oppo F11 Pro ön kamerası ne kadar dayanıklı?

Oppo’nun kızaklı ön kameraya sahip modeli F11 Pro ne kadar dayanıklı? İşte Oppo F11 Pro kamerasının ne kadar dayanıklı olduğunun yanıtı.

Son dönemde kızaklı ön kameraya sahip modellerin hayli popüler olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Çin’in önde gelen üreticilerinden Oppo ve Vivo kızaklı ön kameraya sahip modeller konusunda önemli atılımlar yaptılar. Geçtiğimiz yıl hem Oppo, hem de Vivo kızaklı ön kameraya sahip modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkmışlardı.

Nitekim Oppo bu segmentteki model sayısını arttırmakta kararlı görünüyor. Geçtiğimiz günlerde resmiyet kazanan Oppo F11 Pro da kızaklı ön kamerasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Oppo F11 Pro ön kamerası hayli dayanıklı olacak

Kızaklı ön kameraya sahip modeller tasarım olarak hayli şık olsa da kullanıcıların kafasında bazı soru işaretleri mevcut. Bunlardan en önemlisi de ön kameranın kaç defa açılıp, kapanabileceği.

Oppo’nun iddiasına göre kızaklı kameraya sahip modeli F11 Pro’nun ön kamerası güne 100 kere açılıp kapandığı takdirde 6 yıl boyunca dayanabiliyor.

Günümüzde bir akıllı telefonun kullanım ömrünün ortalama 3 ya da 4 yıl olduğunu düşünürsek, Oppo F11 Pro’nun mevcut süre içerisinde sorunuz bir şekilde çalışacağını söylemek mümkün. Dilerseniz Oppo’nun kızaklı kameraya sahip modeli için paylaştığı iletiye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Samsung da önümüzdeki dönemde kızaklı ön kameraya sahip 3 yeni model tanıtacak. Görünen o ki 2019’da kızaklı kameraya sahip model sayısı hayli artacak.

Xiaomi Pocophone F2 uygun fiyatıyla dikkat çekecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler