Ana Sayfa Haber “Onu Ben Kapmalıyım” Video Klip Yarışmasının Kazananları Belli Oldu!

“Onu Ben Kapmalıyım” Video Klip Yarışmasının Kazananları Belli Oldu!

www.markafoni.com tarafından düzenlenen “Onu ben kapmalıyım” video klip yarışmasının birincisi “Şizofrenik Kullanıcı” isimli videosuyla Hamza Sancar oldu. Sancar aynı zamanda Samsung Galaxy Note II’nin de sahibi oldu!

Moda dünyasına sürekli olarak yenilikler getiren www.markafoni.com’un dillere dolanan ve MediaCat okurları tarafından yılın jingle’ı seçilen “Onu ben kapmalıyım” şarkısına en eğlenceli, komik ve yaratıcı klibin seçilmesi amacıyla 7 Ocak-17 Şubat 2013 tarihleri arasında düzenlenen yarışmanın kazananları belli oldu. Yarışmaya 100’e yakın videoyla başvuru yapıldı ve bu videolardan 65 tanesi yarışmaya katılmaya hak kazandı.markadoni yarışma

İlk 10’a girenlere jüriden sürpriz ödül

Yarışmanın birincisi “Şizofrenik Kullanıcı” adlı videosuyla (http://www.youtube.com/watch?v=JswBaXsKPF4) Hamza Sancar seçildi. Eren Angın “MarkafonİST Müşteri” adlı çalışmasıyla http://www.youtube.com/watch?v=cz3FWIZqkI8 ikinci, İbrahim Ciga ise “Markafoni Aşkı” klibiylehttp://www.youtube.com/watch?v=6nrLH8d9LkM üçüncü seçildi.  Angın 1000 TL, Ciga ise 500 TL değerinde Markafoni indirim çeki kazandı.

Yarışmanın bir diğer sürprizi ilk 10’a girenleri jüri üyeleri tarafından 50 TL ödül verilmesi oldu. İşte ilk 10’a giren diğer isimler ve eğlenceli videoları:

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting