OnePlus Nord CE 2 Lite’ın özellikleri sızdırıldı

OnePlus Nord 2 5G tasarımı onaylandı

Tasarımıyla bir anda teknoloji dünyasının gündemine oturan OnePlus Nord CE 2 Lite’ın özellikleri de belli olmaya başladı.

OnePlus Nord CE 2 Lite’ın özellikleri sızdırıldı. OnePlus için henüz teknoloji devi ya da akıllı telefon dünyasının en önemli isimlerinden biri demek mümkün değil. Bununla birlikte Çinli teknoloji şirketinin günden güne büyüdüğü ve her yıl akıllı telefon pazarından daha fazla pay aldığı bir gerçek. Tabi OnePlus’ın bunu devam ettirebilmesi için herkesten daha farklı işler çıkarması gerektiği de kesin. Bu durumun farkında olan şirket ise, çareyi farklı tasarıma sahip cihazlar üretmekte bulmuş gibi görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde internete sızan ve OnePlus Nord CE 2’ye ait olduğu anlaşılan görüntüler, OnePlus’ın yeni bir şeylerin peşinde olduğunun kanıtı olarak kabul edildi. Sızdırılan görsellere göre, bu cihazın arka yüzeyi kumlanmış gibi bir katmana sahip ve oldukça dokulu bir yapısı var.

OnePlus Nord N200 yalnızca bir büyük Android güncellemesi alacak

OnePlus Nord CE 2 Lite’ın özellikleri sızdırıldı

Kamera konumlandırmasında da farklı bir tasarımı bulunan cihazın iki büyük kameraya ve iki benzer boyutlu flaşa sahip olduğu görülmüştü. Ayrıca kamera örgüsünün bulunduğu yapının çıkıntı oluşturması da gözden kaçmadı.

İşte bugünse Nord CE 2 Lite’ın temel birkaç özelliği daha sızdırıldı. Duyum hesapları vasıtasıyla paylaşılan bilgilere göre OnePlus’ın bu sıra dışı modelinde Snapdragon 695 yonga seti kullanılacak.

6GB RAM ile kutudan çıkması beklenen telefon ayrıca 33 watt hızlı şarj destekli 4.500mAh’lık bir de bataryaya sahip. Çinli teknoloji şirketinin bu telefonun arka yüzeyinde 64MP + 16MP’lik lensleri tercih ettiği belirtilirken telefonun fiyatının ise  250 dolar civarında olması bekleniyor.

Microsoft Türkiye Ar-Ge Merkezi Açıldı