One Piece World Seeker çıkış videosu yayınlandı


Dünyanın en çok izlenen animelerinden biri olan One Piece, bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk oluyor. İşte One Piece World Seeker için yayınlanan yeni tanıtım videosu.

Anime denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan One Piece, yakında bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk olacak. Yayın hayatına manga olarak başlayan yapım, yoğun ilgi görünce anime olarak da izleyicinin karşısına çıkmaya başlamıştı. TV kanallarında yayınlanmaya başladıktan sonra tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine erişen One Piece, hali hazırda hem manga, hem de anime olarak yoluna devam ediyor.

Açık dünya One Piece oyunu için çıkış videosu

Genel olarak başarılı anime ve mangaların oyun sektöründe boy göstermesine alışığız. Zira daha önce Naruto, Dragon Ball ve Bleach gibi pek çok animeyi konsollarımıza konuk ettik. Aynı bu isimler gibi One Piece için de pek çok oyun satışa sunuldu. Fakat bunlardan en kapsamlısı olan One Piece World Seeker, önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacak.

One Piece World Seeker açık dünya temasına sahip ilk One Piece oyunu olacak. Seriyi yakından takip edenlerin de bildiği üzere diğer One Piece oyunları genel anlamda belirli bölgelerde geçiyordu. Yani kafamıza estiği gibi gemimize atlayıp sağa, sola gidemiyorduk.

Bu açıdan seriye yeni bir soluk getirmesi beklenen One Piece World Seeker için merakla beklenen çıkış videosu da yayınlandı. Dilerseniz bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Apex Legends, Fortnite’ı geride bıraktı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin