Ana SayfaGenelOkula dönüş kampanyasında teknoloji fırsatları

Okula dönüş kampanyasında teknoloji fırsatları

Türk Telekom ’un okula dönüş kampanyası kapsamında öğrenciler ve veliler; akıllı çocuk saatinden tablete, bluetooth kulaklıktan hoparlöre kadar birçok teknolojik ürüne avantajlı fiyatlar ve taksit imkânıyla sahip oluyor.

 Türk Telekom, öğrencilerin ve velilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ‘ Okula Dönüş Kampanyası ’ başlattı. Bu doğrultuda Türk Telekom müşterileri, akıllı çocuk saatinden tablete, bluetooth kulaklıktan hoparlöre kadar birçok ürüne indirim ve taksit avantajıyla ulaşabiliyor.

Tabletlerde indirim ve taksit fırsatı

 Türk Telekomlular 12 aylık taahhütle 2.449 TL olan Samsung Galaxy Tab A7 Lite’ı peşin fiyata kontratla 450 TL indirimle alabilirken, 3.449 TL’lik Samsung Galaxy Tab A8’e ise 500 TL indirimle sahip olabiliyor. Taksitli seçenekleri tercih eden müşteriler ise Casper Via S48 tableti 6 ay taksit imkânıyla aylık 383 TL’ye, Hometech Alfa 1023’ü ise 6 ay taksitle, aylık 235 TL ödeyerek satın alabiliyor.

okula dönüş

Akıllı saat, hoparlör ve kulaklıklar da kampanya kapsamında…

Türk Telekom müşterileri yine 12 aylık taahhütle TCL MT42 Akıllı Çocuk Saati’ne 10 ay taksit veya TCL MT40X Akıllı Çocuk Saati’ne 12 ay taksit imkânıyla sahip olurken, ikinci ürün olarak tercih edebilecekleri TCL S108 Bluetooth Kulaklık için yüzde 50 indirim kazanabiliyor.

 okula dönüş

Kampanya ile ayrıca akıllı saat Inteya Hiwatch’a 10 ay taksitle her ay 99,99 TL ödeyerek sahip olunabiliyor.

Müşteriler, yeni hoparlör ve kulaklıkları ise 10 taksit fırsatıyla aylık 32,99 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilecek. Buna göre kampanya kapsamında, Defunc True Basic ayda 69,99 TL, Inteya HiGo Lite ayda 39,99 TL, Soultech HP007G Hoparlör ise aylık 32,99 TL avantajıyla satışa sunuluyor.

Huawei MateBook 16S laptop İnceleme

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting