NXTPAPER teknolojisine sahip dünyanın ilk akıllı telefonu

TCL 40 NXTPAPER 2

Ödüllü ve yenilikçi NXTPAPER teknolojisi, artık yeni ekran boyutlarında ve form faktörlerinde de kullanılacak.

TCL, NXTPAPER akıllı telefon serisini piyasaya sürüyor. Böylelikle TCL 40 NXTPAPER ve TCL 40 NXTPAPER 5G, kâğıt benzeri renkli bir görsel deneyim sunan dünyanın ilk ve tek akıllı telefonları oluyor.

Yeni telefonların piyasaya sürülmesi, TCL’in tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla göz konforunu yüksek ekran deneyimi ile birleştirme taahhüdünde önemli bir dönüm noktası olarak dikkat çekiyor.

Yeni Hyundai KONA

Şirket içinde geliştirilen  renkli elektronik kâğıt benzeri ekran teknolojisi hem tüketicilerden hem de medyadan övgüler alıyor. Şimdiye kadar TCL’in belirli tablet ve dizüstü bilgisayarlarında bulunan bu ekranını kullanıcılar yakında Android akıllı telefonlarının harika bir parçası olarak ceplerinde de taşıyabilecek.

NXTPAPER

TCL 40 NXTPAPER

Göz konforundan ödün vermeden eğlence ve yaratıcılığa odaklanarak tasarlanan TCL 40  akıllı telefon, sürükleyici bir görsel-işitsel deneyim için 6,78″ FHD+ NXTPAPER ekran, çift hoparlör ve DTS tarafından desteklenen 3D ses gücü ile birlikte geliyor.

Akıllı telefon, tek bir tıklamayla çarpıcı ayrıntıları ve benzersiz ifadeleri yakalamak için 32MP selfie kamerasına da sahip. 5MP ultra geniş kamera ve 2MP makro sensörle tamamlanan çok yönlü 50MP arka üçlü kamera sistemi, kullanıcıların kristal netliğinde manzaralar, portreler ve karmaşık ayrıntıları zahmetsizce çekmesine olanak tanıyor.

İster not almak ister çizim yapmak veya “yapılacaklar” listesini kontrol etmek olsun, TCL 40 ‘ın uyumlu T-pen ile birleştirildiğinde inanılmaz kâğıt benzeri ekran deneyimi, daha gerçekçi ve kolay bir hal alıyor.

Zarif 7,89 mm tasarım ve şık 2D arka kapak, cihazın rahat tutulmasını sağlıyor. 256 GB depolama alanı ve 8 GB RAM’e ek 8 GB sanal RAM genişletme özelliği ile fiyat kategorisindeki en büyük sınıfta yer alan bu telefon, kullanıcıların üretkenliği artıran uygulamalarda hızlı bir şekilde çoklu görevlerini yapmalarını sağlıyor.

NXTPAPER

TCL 40 NXTPAPER 5G

Her zaman bağlantıda kalmak isteyen mükemmel profesyoneller için üretilen TCL 40 5G, hareket halindeyken görevleri kolaylıkla yerine getirmek için olağanüstü göz konforu ve yıldırım hızında 5G bağlantısı sunuyor.

Çarpıcı 6,6″ HD+ NXTPAPER ekran, kâğıt benzeri görüntüleme deneyimi ve  kullanıcı arayüzü ile birleştiğinde, uzun süreli okuma ve belge işlemleri için ideal bir seçim oluyor. Cihaz 256 GB depolama alanının yanında ek 6 GB sanal RAM ile daha da artırılabilen 6 GB RAM ile birlikte geliyor. Böylelikle üretkenliği artıran uygulamalarda, eğlenceli multimedya uygulamalarında ve diğer kullanımlarda eş zamanlı görev yönetimi ve verimli performans sağlanıyor.

50MP ana kamera, 2MP derinlik sensörü ve 2MP makro sensörü içeren çok yönlü bir arka kamera sistemi ile donatılan cihazın sezgisel yapay zekâ kamerası, her çekimi profesyonel görünümlü bir kareye dönüştürüyor. Özneyi canlı renklerde tutarken video arka planlarını siyah beyaz yapan benzersiz AI Renkli Video modu, çekimleri daha da etkileyici yapıyor. Yüksek kaliteli video konferansların gerçekleştirilmesini sağlayan 8MP ön kamerası sadece iş ihtiyaçlarını değil aynı zamanda kişisel ihtiyaçları da karşılıyor, bu da onu iş ve mesai dışı zamanlar için çok yönlü uygun bir cihaz haline getiriyor.

Mobil cihazlar şirketlerin siber güvenlik stratejilerini tehdit ediyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir