Home Genel Nusret’in hayatı Disney Plus’ta belgesel oluyor!

Nusret’in hayatı Disney Plus’ta belgesel oluyor!

0
Nusret hakkında soruşturma başlatıldı! İşte detaylar

Yurt dışında salt bae olarak tanınan Nusret Gökçe’nin hayatı, belgesel oluyor. İşte detaylar!

Nusret’in hayatı Disney Plus’ta belgesel oluyor! Bildiğiniz gibi Disney Plus, Türkiye’de de faaliyete geçecek. Bunun için ülkemizin en önemli yıldızlarıyla birer birer anlaşma sağlayan şirket, bir yandan da önemli isimlerin belgesellerini hazırlıyor. Bu isimlerin başında ise Nusret Gökçe geliyor. Çok kısa zamanda tüm dünyaya adını duyuran Nusret, yurt dışında salt bae lakabıyla biliniyor.

Nusret’in hayatı Disney Plus’ta belgesel oluyor!

Tuz atma tarzıyla sosyal medyada bir dönemin en popüler ismiydi Nusret. Çok kısa zamanda dünyaya açılan ünlü şefin hayatı şimdi belgesel oluyor. Ülkemizde Netflix, BluTV ve Exxen gibi platformlarla rekabet etmeye hazırlanan Disney Plus, belgesel içeriklerine Nusret Gökçe’nin hayatını konu alan bir yapım eklemeyi planlıyor. Film tadında olması beklenen belgeselin yönetmenliğini ise ünlü bir ABD’li ismin üstleneceği konuşuluyor. Yakın zamanda Yılmaz Erdoğan ile de sözleşme imzalayan Disney Plus, daha pek çok ünlü ismin belgeselini hazırlamayı planlıyor.

Bu isimler arasında Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından Barış Manço ve Kemal Sunal’ın da adı geçiyor. Dolayısıyla Disney Plus abonelerini zengin içeriklerin bekleyeceğini şimdiden söyleyebiliriz. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki farklı paket üzerinde çalışan yetkililerin belirleyeceği Türkiye fiyatı da şimdiden merak konusu. Zira platformun Netflix gibi çok ciddi bir rakibi olduğunu söylemek lazım.

Sony Crunchyroll anime akış hizmeti Rusya’daki operasyonları askıya aldı

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version