Akıllı telefonlar için 5 nostaljik oyunlar


Mobil sektör giderek büyürken, oyun dünyası da mobil sektör etrafında şekillenmeye başlıyor. Ancak nostaljik oyunlar unutulmamalı.

Akıllı telefonlar için 5 nostaljik oyunlar . Mobil cihazların giderek gelişen donanım seviyesi ve teknik özellikleri, oyun yapımcıları için yeni bir kapı aralıyor. Oldukça popüler mobil oyun serileri bir yana, PC ve konsol oyunlarının da mobil versiyonları çıkmaya devam ediyor. Dolayısıyla mobil taraftaki oyun seçenekleri her geçen gün artıyor.

Yeni yapımlar haricinde mobil uygulama marketlerinde nostaljik oyunları da bulmak mümkün. Günümüzde artık geliştirilmeyen ve yenilenmeyen oyunlardan bir kısmı mobil cihazlara çıkıyor.

Bu galerimizde beş adet nostaljik macera oyununu sizler için derledik. Android ve iOS platformunda yer alan bu nostaljik oyunların tanıtım videolarını ve indirme bağlantılarını ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git