Ana sayfa Cep Telefonu Windows Phone' da Nostalji Rüzgarları

Windows Phone’ da Nostalji Rüzgarları

Windows’ u uzun zamandır kullananların hiç bir zaman unutamayacağı uygulamalar artık yeni nesil Windows Phone 8′ e geliyor.

Her windows kullanıcısının en az bir kere oynadığı, nostaljik ve efsanevi oyunlar arasında yer alan Solitaire, Minesweeper ve Mahjong artık Windows Phone 8′ de de oynanabilecek.

Başlarda iOS ve Android’ in oldukça gerisinde kalan Windows Phone 8 kendini yavaş yavaş toparlamaya başlıyor. En büyük eksikliği olan ve diğer platformlarda yer alan uygulamaları bir bir kendi bünyesine katan Windows Phone bu kez eski uygulamalarının nostaljik tadını, yeni özellikler ile süslüyor. 

Yıllardır bildiğimiz Solitaire, Minesweeper ve Mahjong oyunları, XBox Live entegrasyonu ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkıyor. Yeni oyun modları ve karşılıklı oyun oynama şansı eklenen yeni nesil oyunlar Windows Phone kullanıcılarına açılmış durumda.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler