Ana sayfa Akıllı Telefon Android One destekli yeni Nokia FCC'de ortaya çıktı

Android One destekli yeni Nokia FCC’de ortaya çıktı

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan HMD Global, uygun fiyatlı Android One destekli yeni bir Nokia modeli üzerinde çalışıyor.

Nokia, HMD Global’in kanatları altına girdikten sonra önemli bir sıçrama gerçekleştirdi. Finli üretici, geçmişte düştüğü hatalara bu sefer düşmedi ve kısa sürede en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren 10 isimden biri olmayı başardı.

Nokia’nın bu kadar kısa bir süre içerisinde en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren 10 isimden biri olması tesadüf değil. HMD Global’in doğru politikaları sayesinde Finli üretici müşteri kitlesini hızlı bir şekilde genişletti. Bunda en büyük etken uygun fiyatlı modellerin satış sunulmasıydı. Görünen o ki HMD Global uygun fiyatlı Nokia modellerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Android One destekli yeni Nokia geliyor

Geçtiğimiz gün Android One destekli yeni bir Nokia modeli FCC’de ortaya çıktı. Bakse konu model hakkında şimdilik pek bir bilgi bulunmuyor. Bildiğimiz tek şey telefonun çift ana kameraya sahip olacağı.

Muhtemelen HMD Global bu modelini tanıtmak için Mobil Dünya Kongresi’ni beklemeyecektir. Zaten genel olarak giriş segmentine hitap eden modeller için öyle büyük fuarlar tercih edilmiyor.

Android One destekli bu yeni modelin Nokia 1 Plus olacağına dair bazı söylentiler mevcut. Fakat bu söylentilerin pek de güvenilir olmadığını belirtmek gerekiyor. Muhtemelen yeni Nokia modeli önümüzdeki dönemde açığa çıkacaktır. Bekleyip göreceğiz.

İşte Huawei’nin katlanabilir telefonu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler