Nokia Roadrunner Merak Uyandırdı

Nokia Roadrunner Merak Uyandırdı

Nokia Roadrunner kod adıyla anılan yeni bir Nokia ürünü ortaya çıktı ve hakkında pek az detay bilinen cihaz merak uyandırmayı başardı.

Oldukça hareketli bir yıl geçiren Nokia‘nın farklı kod adlara sahip birçok cihazı bu yılın başından beri internette ortaya çıktı ve bunlardan bir kısmı geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıtıldı. Şimdi de Nokia Roadrunner kod adıyla anılan yeni bir cihazın varlığı ortaya çıktı ve yeni cihaz teknoloji meraklılarının ilgisini çekti.

Nokia

Nokia Roadrunner kod adıyla anılan bu yeni cihazın ne olduğu bile henüz bilinmiyor ama evleaks hesabı tarafından ortaya çıkarıldığı için varlığına kesin gözüyle bakılıyor. Genellikle telefonun kod adından yola çıkılarak ifade edilen tahminlere göre Roadrunner, Microsoft tarafından piyasaya sürülecek üst düzey bir akıllı telefon veya Nokia tarafından piyasaya sürülecek yeni bir akıllı bileklik olabilir.

Akıllı bilekliklerin genellikle fitness alanında ve koşu esnasında kullanıldığı göz önüne alındığında, Roadrunner‘ın yeni bir akıllı bileklik olması oldukça muhtemel görünüyor. Nokia Roadrunner hakkında söylenenler şimdilik dedikodudan öteye geçemese de, cihaz hakkında ilk detayların çok yakında ortaya çıkması bekleniyor.

Apple ve Beats Anlaşması Henüz Tamamlanmadı