Nokia 9 Nasıl Gözükecek?


Nokia’nın yeni üst segment telefonu Nokia 9 nasıl gözükecek? Ünlü telefon tasarımcısı Concept Creator’ın hazırladığı son konsept çalışması bu soruyu cevaplıyor.

Nokia markası taşıyan telefonları çıkaran HMD Global şirketi, bu yıl içinde yeni Nokia telefonları çıkaracağını duyurmuştu. Yılın ilk yarısında satışa çıkacak bu telefonlardan biri de Nokia 9 olacak. Telefon Nokia’nın üst segment telefonları arasında yer alacak ve üst düzey teknik özelliklere sahip olacak. Bu yüzden de Nokia’nın yeni telefonları arasında en çok ilgiyi Nokia 9 görüyor.

Son günlerde telefon ile ilgili birçok detay internete sızdırıldı. Telefonun özellikleri ve tasarımıyla ilgili detaylar içeren bu sızıntıları değerlendiren Concept Creator, Nokia 9’ın nasıl gözükeceğini gösteren konsept tasarımları hazırladı. Concept Creator’un hazırladığı görüntülerdeki telefon, köşeli tasarımı ile Nokia 6’yı andırıyor. Bu görüntülere bakılırsa Nokia’nın yeni telefonu neredeyse çerçevesiz, uçtan uça bir ekrana sahip olacak. Ayrıca telefonun arka yüzünde de çift kamera yer alacak. Concept Creator tarafından bugüne çıkan bilgilere göre hazırlanan bu görüntüler, son derece şık bir telefonun bizi beklediğini gösteriyor.

nokia-9-render

iPhone Satışları Rekora Koşuyor


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git