Ana Sayfa Cep Telefonu Nexus 4’ün Kablosuz Şarjı Görücüye Çıktı! ( Galeri )

Nexus 4’ün Kablosuz Şarjı Görücüye Çıktı! ( Galeri )

Geçtiğimiz gülerde size haberlerini paylaştığımız Nexus 4’ün kablosuz şarj aksesuarı satışa sunulanı birkaç gün oldu. Bakın bu yeni ürün kullanıcılara nasıl bir çözüm sunuyor.

Nokia’nın Lumia 920 modeli ilk çıktığında kablosuz şarj konusunda devrim yaratacak yeni bir aksesuarla beraber satışa sunulmuştu. Bu yeni aksesuar kullanıcılara farklı bir deneyim sunarken yeni br devrinde başlangıcı olarak geçtiğimiz dönemde manşetlerdeki yerini aldı. Google’ın akıllı telefonu Nexus 4 ise ilk çıktığında kablosuz şarj özelliği ile dikkatleri üzerine çekmişti. Yeni akıllı telefon üzerinde Google bu yeni teknolojiyi kullanmış olsa da aksesuar konusunda biraz geç davrandı. Geçtiğimiz günlerde kullanıcıların beğenisine sunulan yeni kablosuz şarj aksesuarı şuanda 59.99 dolardan Google Play üzerinde alıcı bulmakta. Nexu 4 kablosuz şarj (5)
Bu yeni şarj cihazı farklı akıllı telefonlarla da sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Nokia Lumia 920, Lumia 820 ve HTC Droid DNA modelleriyle de uyumlu olan bu yeni akıllı aksesuarın bir akıllı telefonu doldurması ise yaklaşık 4 saate yakın bir süre gerektiriyor. Şimdi sizleri bu yeni kablosuz şarj cihazının görüntüleriyle baş başa bırakıyoruz.

Nexu 4 kablosuz şarj (4)

Nexu 4 kablosuz şarj (3)

Nexu 4 kablosuz şarj (2)

Nexu 4 kablosuz şarj

Nexu 4 kablosuz şarj (14)

Nexu 4 kablosuz şarj (13)

 

Nexu 4 kablosuz şarj (12)

Nexu 4 kablosuz şarj (11)

Nexu 4 kablosuz şarj (10)

Nexu 4 kablosuz şarj (9)

Nexu 4 kablosuz şarj (8)

Nexu 4 kablosuz şarj (7)

Nexu 4 kablosuz şarj (6)

 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting