Ana sayfa Genel Netflix Witcher serisinin yeni fragmanını yayınladı

Netflix Witcher serisinin yeni fragmanını yayınladı

Netflix Witcher serisi hakkında yeni fragmanını Comic-Con sırasında yayınladı.

Netflix Witcher yeni Games of Thrones mu olacak?

CD Projekt Red’in ünlü video serisi, canavar avcısı Witcher’ı televizyona taşıyacak olan Netflix dizisi, büyük merakla bekleniyor.

Doğaüstü güçlere sahip olan Geralt karakterinin canavarlar, hayaletler, inler-cinler ile kapışmasını ve masum köylüleri bu yaratıklardan korumasını anlatan Witcher serisini dünya çapında milyonlarca oyuncu beğenmişti.

Oyunlar ise, ünlü Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin çok satan aynı isimli romanlarından uyarlanmıştı. Witcher karakteri, Polonya’daki halk öykülerine dayanan canavar masallarından esinlenmişti. Dizinin fragmanından gördüğümüz kadarıyla televizyondaki Witcher karakteri, oyundaki karakterin aksine, 2 kılıç değil, tek kılıç taşıyacak. Bu da canavarlarla dövüşürken kullandığı, ikonik çarpraz korunaklı gümüş kılıç olacak gibi görünüyor.

Dizinin yeni fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

 

La Casa De Papel 3. sezon izleme rehberi

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler