Ana SayfaGenelNetflix şimdi de Conan dizisi için kolları sıvadı

Netflix şimdi de Conan dizisi için kolları sıvadı

Son dönemde içerik tarafında eleştirilen Netflix şimdi de Conan dizisi için kolları sıvadı. İşte detaylar.

Dijital yayın sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Netflix son dönemde ürettiği orijinal içeriklerle yoğun eleştiri alıyor. Bu eleştirilerin en büyük sebebi ise geniş içerik ağının önemli bir çoğunluğunun çöpten ibaret olması. Bu durum ne yazık ki gerçekten de böyle.

Bilindiği üzere Netflix Türkiye’de de orijinal içerikler üretiyor. Bunlardan bazıları ciddi anlamda kaliteli işler olsa da bazıları gerçekten baştan salma içeriklerden ibaret oluyor.

- Reklam -

Hal böyle olunca Netflix’e içerik de dayanmıyor. Son dönemde pek çok kategoride özgün içerikler üreten Netflix’in yeni projesinin içeriği de belli oldu.

Netflix Conan The Barbarian için çalışmalara başladı

Netflix’in yeni içeriği Robert E. Howard’ın yarattığı Conan The Barbarian üzerine odaklanacak. Deadline tarafından verilen bilgilere göre Conan dizisi için çalışmalar çoktan başlamış durumda. Yapımcı koltuğunda Fredrik Malmberg ve Mark Wheeler yer alırken yönetmen ve oyuncu kadrosu konusundaki çalışmaların sürdüğü belirtiliyor.

Netflix’in hali hazırda üzerinde çalıştığı pek çok proje bulunuyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde One Piece’ın dizisiyle ilgili de bazı çalışmaların yürütüldüğü haberleri ortaya çıkmıştı.

Görünen o ki Netflix önümüzdeki dönemde Disney+ ve Amazon Video Prime’ın ataklarına karşılık vermek için ikonik karakterler üzerine yoğunlaşmaya devam edecek.

Özellikle Disney+’ın Marvel dizileri geldikten sonra dijital yayın sektöründeki dengeler değişecektir.

Aslan Kral 2 geliyor! İşte tüm detaylar!

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting