Ana sayfa Gundem Navigasyon Sürücüyü Nehire Götürdü

Navigasyon Sürücüyü Nehire Götürdü

Navigasyon sistemleri her ne kadar kusursuza yakın bir deneyim sunsa da bazen kodlama veya yol şartlarından dolayı yanlışlıklar olabiliyor.

Navisgasyon bazen hatalı veya çıkmaz sokaklara insanı sürükleyebiliyor, durum çok nadir de bu durum sizi büyük zararlara sokabilir. Bu durumu son olarak Çin’in Anhui bölgesinde yaşayan sıradan bir adamın başına gelen şaşırtıcı olay ile görüyoruz. Kendi aracında hareket eden yolcu gitmek istediği yere GPS ile giden adam navigasyonun birebir yol tarifine uyduğunda kendini bir anda nehrin ortasında buldu.

Navigasyon sistemleri her ne kadar kusursuza yakın bir deneyim sunsa da bazen kodlama veya yol şartlarından dolayı yanlışlıklar olabiliyor ancak sürücünün nasıl bir yönlendirme ile nehire ulaştığı işin ilginç yanı. Çinli adamın polislere anlattığına göre GPS’e bakarak toprak bir yola giren adam, kendisini bir anda nehrin tam ortasında buldu. Polisler herhangi bir cezai işlem veya sürücü de bir kusur bulamadı. Sürücü olay neticesinde herhangi bir şekilde yara almazken aracında ufak tutarlarda maddi hasar meydana geldi. Aracı nehirde çekici ile çıkartılan sürücü ufak çapta şok yaşadı. Siz de bir navigasyon kullanıcısı iseniz bu durumun her zaman aklınızda olması tehlikeli gördüğünüz yollara sapmamanızı tavsiye ederiz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler