Ana sayfa Haber Murdered: Soul Suspect, İlginç Konusuyla Büyülüyor!

Murdered: Soul Suspect, İlginç Konusuyla Büyülüyor!

Square Enix ve Airtight Games’in yeni bombası Murdered: Soul Suspect; Xbox 360, Xbox One, Sony PS3 ve Sony PS4 için satışa sunuldu. Yapım, son derece ilginç konusu ile oyunseverleri heyecanlandırdı.

RPG  türünün efsanevi firması Square Enix ve yaratıcılığıyla öne çıkan Airtight Games’in yeni bombası patladı. Ön incelemelerde, pek çok oyun otoritesinden tam puan alan Murdered: Soul Suspect, ilginç konusuyla da gönülleri fethetti.

Murdered: Soul Suspect’de, katilinin yüzünü göremeden ölen Salem’li Ronan O’Connor’ın, genç bir dedektifle birlikte katilinin peşine düşmesi konu alınıyor.

Yapımın müzikleri; Dead Space ve Tomb Raider’dan tanıdığımız, BAFTA ödüllü  Jason Graves’e emanet edilmiş. 

Grafikleri ve oynanabilirliği ile başarılı olan Murdered: Soul Suspect, yapımcı firmaya göre ilk gününde de yüksek satış rakamlarına ulaştı. 

iPhone 4, iOS 8’e geçmeyecek

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler