Ana SayfaHaberMotorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları "Mobil Bilgi Servisi" İle Vodafone'la Cepte

Motorlu Taşıtlar Sınav Sonuçları “Mobil Bilgi Servisi” İle Vodafone’la Cepte

Vodafone Türkiye, motorlu taşıt sürücü adayı abonelerinin sınav sonuçlarını tek SMS ile cepten rahatlıkla takip edebilecekleri “Mobil Bilgi Servisi”ni hayata geçirdi.

Vodafone’un Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) işbirliğiyle hayata geçirdiği yeni uygulama ile sürücü sınavına giren adaylar, MEB sisteminde yer alan bankaya yatırılan sınav ücreti, sınav tarihi, sınav giriş yeri ve sınav sonucu gibi tüm bilgilere zahmetsizce, tek bir SMS ile ulaşabilirler. Sürücü adaylarının abone olup otomatik bilgilendirme almak ya da sorgulama yapmak suretiyle kullanabilecekleri Mobil Bilgi Servisi’nden faydalanmak için EH yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaralarını yazmaları ve 8383’e SMS yollamaları yeterli oluyor.vodafone

Vodafone’un sürücü adayı abonelerinin hayatında fark yaratacak bu uygulaması kapsamında servise abone olan kullanıcılar, sadece 1 TL ödeyerek otomatik olarak bilgilendirilirken, servise abone olunmadan yapılacak her sorgulama 1 TL olarak ücretlendiriliyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU