Ana SayfaDonanımTP-Link Ürünleri Yenilendi!

TP-Link Ürünleri Yenilendi!

TP-LINK, ürünlerinin tasarımını yeniliyor. İşlevsellikle şıklığı harmanlayarak oluşan yeni tasarımlar hem daha sıcak ve modern bir görünüm, hem de konforlu kullanım sağlıyor.

İSTANBUL – Network çözümlerinde dünyanın lider şirketi TP-LINK, sektöründe bir öncülük daha yapıyor ve ürünlerinin tasarımını değiştiriyor. Yeni tasarımlar hem daha şık görüntü hem de kullanımkonforu sağlıyor.

TP-LINK’in yeni tasarımlı ürünleri daha modern bir görüntü sunuyor. Network ürünlerinin klasik, keskin hatlı ve nispeten soğuk görünümünden uzaklaşan TP-LINK, yuvarlak hatlı tasarımları, farklı renk kullanımları ile çok daha sıcak görünümlü ürünler ortaya çıkarıyor.TP-Link-TD-W8960N

Gelişen teknoloji ile network ürünlerinin eskiye oranla evlere çok daha fazla girdiğini belirten TP-LINK Ülke Müdür Yardımcısı Ali Dinçer, “Dolayısıyla tüketicilere sunduğumuz ürünlerin daha dekoratif olması gerektiğine inanıyoruz. Yeni tasarımlar da bu bakış açısı ile oluşturuldu ve aksesuar niteliğinde şık ürünler ortaya çıktı” diyor. Yeni tasarımlarda işlevsellikle şıklığın harmanlandığına dikkat çeken Dinçer, “Sadece daha şık ürün olsun diye yola çıkılırsa eksik olur. Hem kullanım konforunu artırmak hem de daha hoş bir görüntü ortaya çıkarmak önemli. Bunu başaran tasarımlar oluşturduk” diyor.

TP-Link-TD-VG3511

Şık havalandırma bölümleri, daha güçlü antenler, daha fazla konfor…

Kullanım konforunu artıran özellikler arasında antenlerin güçlenmesi yer alıyor. Böylece görsel olarak daha güzelleşen birçok ürün aynı zamanda erişim gücünü de artırdı. Bir başka işlevsel yenilik, tasarıma şıklık katan ve kutu üstlerinde yer alan havalandırma bölümleri. Ürünler çalışırken daha fazla havalandırma sağlayan bu tasarım, aynı zamanda ısınmayı da azaltarak ürün performansını olumlu etkiliyor. Yeni tasarımlarda işlevselliği artırıcı bir başka özellik ise kablosuz bağlantı için ayrı bir açma/kapama anahtarının bulunması. Böylece kablosuz bağlantı kullanılmak istenmediğinde cihazı kapatmadan sadece bu bağlantıyı kapatmak mümkün oluyor. Bu da hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem de güvenliği artırıyor.

Kaliteli ürünlerin de uygun fiyatlı olabileceğini kanıtlayarak sektör lideri olan TP-LINK, yeni tasarımlarıyla hem kaliteli, hem şık, hem de uygun fiyatlı ürünleri pazara kazandırıyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting