Ana sayfa Genel LG'den iki ekranlı telefon gelebilir

LG’den iki ekranlı telefon gelebilir

MWC 2019’un başlamasına az bir süre kaldı ve son günlerde özellikle katlanabilir telefonlar üzerine sızıntı haberler arka arkaya geliyor. Samsung’un MWC öncesinde, 20 Şubat’ta bir etkinlik gerçekleştireceği kesinleşti. Görünüşe göre LG’nin de bazı planları var. Bunlardan bir tanesi de iki ekranlı telefon planı.

LG’den iki ekranlı telefon gelebilir: Bir tanesi ana, diğeri de eklenebilir ekran olarak

Samsung’un ardından LG’nin de katlanabilir telefon tanıtımı yapması bekleniyor. Gelen yeni bilgilere göre LG’nin tanıtacağı başka telefonlar da olacak ve onlardan bir tanesinde “iki ekran” olabilirmiş.

LG'den iki ekranlı telefon gelebilir

“İki ekran derken, nasıl yani?” diye sorabilirsiniz. Açıkçası biz de merak ediyoruz ve şu an eldeki bilgilerden yola çıkarsak, ikinci ekranın “eklenebilir ekran” olması gündemde.

Bildiğiniz gibi LG’nin yakın zamanda akıllı telefonları için ürettiği bir takım aksesuarlar vardı. Kamera tarafından hoparlör tarafına kadar pek çok yan ürün hazırlamıştı. Şimdi de sıra ekrana gelmişe benziyor. Belki de ana ekranda dizi izlerken eklenebilir ekranla da mesajlaşmamız ya da internette gezintiye çıkmamız hedefleniyordur? Merak edilen bir diğer konu da bu “ek” ekranın ne kadar fiyata satılacağı. Pek ucuz olmaz herhalde.

Yeni detaylar oldukça paylaşacağız.

Mortal Kombat 11 kapalı beta doğrulandı! Michael Myers ve Pennywise sürprizi!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler