Ana sayfa Genel Mortal Kombat 11 kapak tasarımı yayınlandı

Mortal Kombat 11 kapak tasarımı yayınlandı

Merakla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 11 için kapak tasarımı yayınlandı. Oyunun yaratıcılarından Ed Boon, kapak tasarımını takipçileriyle paylaştı.

Mortal Kombat serisinin yeni oyunu geçtiğimiz yılın sonlarına doğru duyurulmuştu. Warner Bros ve NetherRealm Studio tarafından geliştirilen Mortal Kombat 11 için yayınlanan tanıtım videosu da hayli merak uyandırıcıydı.

Mortal Kombat 11 için göz alıcı kapak tasarımı

23 Nisan’da raflardaki yerini alacak olan Mortal Kombat serisinin yeni oyunu için merakla beklenen kapak tasarımı da nihayet ortaya çıktı. Projenin önemli isimlerinden biri olan Ed Boon, resmi Twitter hesabı üzerinden Mortal Kombat 11’in kapak tasarımını paylaştı.

Bahse konu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

3

Ed Boon, tanıtım videosunda olduğu gibi kapak tasarımında da Scorpion’u öne çıkarmış. Bu durum serinin yeni oyunundaki olayların Scorpion etrafında döneceğine işaret ediyor.

Bilindiği üzere serinin son 2 oyunu muazzam bir hikaye örgüsüne sahipti. Mortal Kombat 9, Mortal Kombat 1 ve 2 filmlerinin konusunu işlerken, Mortal Kombat 10 ise orijinal bir hikayeyle karşımıza çıkmıştı.

Muhtemelen 11. oyunda anlatılacak hikaye serinin önceki oyunlarıyla pek de ilişkili olmayacak. Elbette henüz bu konu hakkında konuşmak için erken.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Oyunu ön sipariş ile satın alanlar için Mart ayında özel bir beta düzenlenecek. Dolayısıyla ön sipariş müşterileri Mortal Kombat 11’i çıkış tarihinden 1 ay önce deneme fırsatı bulacaklar.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler