Ana Sayfa Genel Monochroma'da Mutlu Son

Monochroma’da Mutlu Son

Nowhere Studios tarafından hazırlanan ve bir süredir Kickstarter’da oyuncuların da desteğine sunulan Türk oyunu Monochroma’da mutlu son. Biliyorsunuz Kickstarter, bugüne kadar birçok yenilikçi projeye finans desteği sağlayan bir site. Bu potansiyelden faydalanmak isteyen Monochroma yapımcılarının başlattığı kampanya dünya çapında bir kitleyi birleştirerek başarıya ulaştı.

Nowhere Studios’un sinematik oyunu, Kickstarter’da 80 bin dolara ihtiyaç duyuyordu.Yapımcıların oyuna inancı tamdı ve beklenen de oldu, kampanyanın bitmesine de daha 45 saat varken 80 bin dolar bağış sınırı geçildi.Ancak hala kickstar üstünden bağışta bulunabilirsiniz.

Şimdi geriye, bu güzel oyunun tamamlanması ve Aralık ayı gibi satışa sunulması kalıyor.

Monochroma'nın Zaferi
Monochroma’nın Zaferi

Monochroma’da Çocukluk

Monochroma tamamı Türkiye’de yapılmış  sinematik puzzle platform oyunu. Monochroma, çocuk olmak, size ihtiyacı olan küçük bir kardeş ile büyümek, endüstriyel-simyanın geliştiği bir dünyada engellerle karşılaşmak ve bulmacalar çözmek üzerine bir oyun.Monochroma bulmacalarının ortama yedirilmesiyle daha gerçekçi bir tarz yakalıyor.  Ayrıca gelişmiş fizik motoru sayesinde itme, çekme, kayma, zıplama, ipte yürüme, sallanma gibi aksiyonlar tamamen gerçekçi bir his veriyor.Farklı hikaye anlatımıyla dikkat çeken oyunda hiçbir ara sahne,söz,altyazı bulunmuyor.

Kazanılan kickstar kampanyasıyla oyun Aralık 2013’te Windows, Mac ve Linux PC’ler için piyasaya çıkacak. Daha sonra da Ouya, Playstation 4 ve Xbox One desteği eklenmesi bekleniyor.Şimdiden bu güzel yapımı tebrik eder ve umarız ki hakettiği övgüyü fazlasıyla alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting