MIUI 14 alacak Xiaomi modelleri sızdırıldı! İşte tüm detaylar.

Redmi Note 9 Pro 5G, MIUI 12.5 güncellemesini alıyor

Önümüzdeki günlerde dağıtımına başlanacak olan yeni MIUI sürümünü alacak olan telefonların listesi sızdırıldı. İşte MIUI 14’e kavuşacak olan Xiaomi modelleri!

MIUI 14 alacak Xiaomi modelleri sızdırıldı! İşte tüm detaylar! Genel olarak fiyat / performans modelleriyle tanınan Xiaomi, önümüzdeki süreçte yeni arayüzü MIUI 14’ü kullanıma sunacak.

Xiaomi, MIUI 12.5 Enhanced Global dağıtım programını duyurdu

Genel olarak MIUI dediğimizde insanların zihninde sürekli sorunlara yol açan bir arayüz canlanıyor olabilir. Bunda da pek haksız sayılmazlar. Çünkü Xiaomi’nin arayüzü zaman zaman ciddi şekilde can sıkabiliyor.

Hatta bu işletim sistemindeki hataları gidermek için yapılan güncellemeler de hataları gidermekte tam olarak başarı sağlayamayabiliyor.

MIUI 13 yapısının detayları ortaya çıktı

MIUI 14 alacak Xiaomi modelleri belli oldu!

Fakat Xiaomi yetkilileri MIUI 14 için bir söz vermiş ve hiçbir aksiliğin olmayacağını belirtmişlerdi. Bu sebepten ötürü Xiaomi kullanıcıları MIUI 14’ten hayli umutlu. Peki yeni MIUI arayüzü ilk olarak hangi modellere gelecek? Dilerseniz bahse konu modellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Redmi K20 Pro, POCO X3 Pro, MIUI 12.5 güncellemesini alıyor

Dip not olarak belirtelim. Güncel Xiaomi modelleri zaten bu güncellemeyi alacaklar. Sızdırılan liste daha çok hangi eski modellerin bu güncellemeyi alacağını bizlere gösteriyor.

Mi 11
Mi 11 Ultra
Mi 11i
Mi 11 Lite 5G
Mi 11 Lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 11T
Xiaomi 11 Lite 5G NE
Redmi Note 11 Pro 5G
Redmi Note 11 Pro 4G
Redmi Note 11S
Redmi Note 11
Redmi Note 10 Pro
Redmi Note 10
Redmi Note 10 JE
Redmi Note 8 2021
Redmi 10

Prens Harry açıklamaları ile olay oldu!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir