Ana SayfaAppleiPhone 5 için Lightning Şarj Cihazları

iPhone 5 için Lightning Şarj Cihazları

Apple’in çıkardığı iPhone modelleri dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi görüyor. Bununla birlikte, iPhone 5 ile ilgili şarj aleti başta olmak üzere aksesuar ihtiyacı da günden güne büyüyor.

Bu büyük ihtiyacı gören Türkiye’nin en çok satan cep telefonu aksesuarları markası Ttec, kullanıcıların iPhone 5’lerini ev, araba ve ofislerinde güvenle şarj edebilmesi için ‘Lightning’ bağlantısına uygun şarj aletini piyasaya sunarak iPhone 5 kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

Ttec’in pazara sunduğu iPhone 5 şarjı Apple’in kendi ürünlerinde kullanmak üzere tasarladığı  ‘Lightning’ bağlantısıyla uyumlu. Yeni çıkan ve bundan sonra çıkacak olan tüm Apple ürünleri bu bağlantıyla üretileceği için Ttec’in iPhone 5 şarjı da kullanıcılara bu anlamda avantaj sunacak. Ayrıca, iPhone 5’e ek olarak Ttec Lightning kablosu iPad Mini ve yeni iPad’i de şarj ediyor olacak.iphone5-data-kablosu 2

Hafif, dayanıklı ve estetik

Cihaz ve priz emniyeti için çift sigortalı bu ürün, mavi ışıklı şarj göstergesi, hafif ama dayanıklı yapısı ve estetik tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullanıcı dostu bu kablo cihazınıza iki yönlü de takılabildiğinden şarjı kullanırken çok rahat ediyorsunuz. Ttec, Lighting iPhone 5 şarjının tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise KDV dahil 49 TL.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU