Milyon yatırılan film eleştiri yağmuruna tutuldu

Milyon yatırılan film eleştiri yağmuruna tutuldu

Kevin Costner, GQ dergisinin yeni kapak haberinde, yeni Western film, “Horizon: An American Saga”nın ortak finansmanı için 20 milyon dolardan fazla harcadığını duyurmuştu. İşte tüm detaylar.

Costner, “Bu filmde kendi paramdan 20 milyon dolardan fazla harcama yaptım. Yaklaşık olarak 38 milyon kadar harcadım” ifadelerini kullandı. Costner, henüz adını kamuya açıklamadığı iki yatırımcıyla birlikte “Horizon: An American Saga”yı finanse etmişti. Western destanı, ikisi arka arkaya çekilmiş dört filmi kapsıyor. Costner yakın zamanda üç saatlik ilk filminin dünya prömiyerini Cannes Film Festivali’nde yaptı ve karışık eleştiriler aldı. İlk iki filmi bu yaz sinemalarda gösterime girecek. Costner halihazırda üçüncü filmin ön prodüksiyon aşamasında, ancak son iki filmin hiçbiri henüz tam olarak başarı elde edemedi.

Milyon yatırılan film eleştiri yağmuruna tutuldu

Costner, “Devam filmi ne olursa olsun gerçekleşecek, ancak henüz finanse edilmiyor” dedi. Costner, aradığı finansörler hakkında şunları ekledi: “Dürtüsel, duygusal, parası olan ve batıya gitmek isteyen birine ihtiyacım var.” Ancak milyon dolarlar harcanmasına rağmen film pek de sevilmedi. “Horizon: An American Saga”, Amerika’nın büyümesinin önemli bir döneminde Eski Batı kasabasının inşasını konu alan geniş ve kapsamlı bir hikaye. Costner filmde Sienna Miller, Sam Worthington, Giovanni Ribisi, Jena Malone, Abbey Lee, Michael Rooker, Danny Huston, Luke Wilson, Isabelle Fuhrman, Tatanka Means, Owen Crow Shoe, Jamie Campbell Bower ve Thomas’tan oluşan bir kadroyla birlikte rol alıyor.

Realme GT 6T’nin Ekran Özellikleri Netlik Kazandı