Man of Steel 2’den Yepyeni Bilgiler!

batman vs superman 1 tptivirz0s 1024x768 0 is batman vs superman even the man of steel sequel anymore

700 milyon doların üzerinde gişe hasılatı elde eden Man Of Steel’in devam filmi için geri sayım başladı. Man of Steel 2 hakkındaki tüm detaylar ortaya çıktı.

Superman Returns filmi, gerek gişe hasılatı gerekse eleştirmenlerden aldığı notlar göz önüne alınırsa, büyük bir hayal bir hayal kırıklığı yarattı. Ne var ki Henry Cavill, Amy Adams  Michael Shannon, Kevin Costner, Diane Lane, Laurence Fishburne, Antje Trauei Ayelet Zurer Christopher Meloni ve Russell Crowe’un başrollerini paylaşıp Zack Snyder’ın yönettiği Man Of Steel, Superman Returns’un başarısızlığını unutturup 700 milyon dolar gişe hasılatı elde etti.

Man Of Steel’in devam filmi Batman vs. Superman: Dawn of Justice, 2016 yılında gösterime girecek. Ben Affleck ve Henry Cavill’in başrollerini üstlendiği filmde, Lex Luthor’un yükselişi önemli bir yer tutuyor. Superman’in Zod ile savaşından sonra, pek çok Superman karşıtı ortaya çıkıyor ve Lex Luthor, “Uzaylı Karşıtı” kampanyalarıyla popülerleşip güçleniyor. 

man of steel 2

Tam bu noktada devreye Batman ve Wonder Woman giriyor. Justice League’nin ilk filmi olarak da nitelendirebilecek yapım, DC evreninin beyaz perdedeki geleceği olarak adlandırılıyor. Söylentilere göre filmin bütçesi 300 milyon dolar seviyesinde konumlanacak.

Fısıldanan dedikodulara göre Doomsday, Superman’in karşısına epik bir savaş için çıkacak. Kriptonit klişesi ise filmde yer almayacak.

Turkcell Superonline 1 Milyon Aboneye Ulaştı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir