Ana SayfaGenelMikrodermabrazyon tedavisi ile cilt problemlerine son

Mikrodermabrazyon tedavisi ile cilt problemlerine son

Uzun yıllar boyunca estetik merkezlerinde uygulanan mikrodermabrazyon tedavileri ile bu problemlerden kurtulmak artık evinizin konforunda da mümkün. 

Sıkı, pürüzsüz ve ışıldayan bir cilt her kadının hayali! İlerleyen yılların etkisiyle oluşan kırışıklıklar, noktalar, renksizleşme, cilt tonunda bozulmalar, sivilce yaraları ve pigmentasyon problemlerinin çözümü ise artık çok kolay. Son yıllarda kullanımı yaygınlaşan mikrodermabrazyon tedavisi, yüksek basınçla hareket eden kristaller yardımıyla ölü ciltlerin soyularak, alttaki taze ve genç cilt dokularının ortaya çıkmasını sağlıyor.

Ciddi bir yan etkisi bulunmayan bu yöntem, yüzdeki cilt problemlerinin yanı sıra, vücut ve göğüs bölgesine de uygulanabiliyor. Aynı zamanda, ciltteki kolajen seviyelerinin de yükselmesine yardımcı olan mikrodermabrazyon tedavisi sayesinde, çok daha genç bir görünüme kavuşmak mümkün.

Remington Türkiye Pazarlama Müdürü Ilgaz Güler

Estetik merkezlerinde uygulanan mikrodermabrazyon tedavilerinin artık kolaylıkla evlerde de uygulanabileceğini belirten Remington Türkiye Pazarlama Müdürü Ilgaz Güler, “Mikrodermabrazyon tedavisi, ülkemizde belirli estetik merkezleri tarafından birkaç yıldır uygulanıyor. Cerrahi bir yöntem olmamasından dolayı sıklıkla tercih edilen bir cilt tedavisi. Ciltteki ölü derilerden kurtulmayı ve alttaki sağlıklı derilerin ortaya çıkmasını sağlayan bu tedavi yöntemini ise artık herkes evlerinde uygulayabilecek. Yeni ürünümüz Remington REVEAL Mikrodermabrazyon, estetik merkezi kalitesinde mikrodermabrazyon uygulamalarını evinizin konforunda uygulamanıza imkân sağlayacak” şeklinde konuşuyor.

Mikrodermabrazyon tedavisinin faydaları

  • Yaş sebebiyle oluşan noktaları ve siyah noktaları elimine eder
  • Ciltteki kararmaları ortadan kaldırır
  • Ölü derilerin alınarak, alttaki canlı ve genç cildin ortaya çıkmasını sağlar
  • Yüzdeki çizgileri ve kırışıklıkları ortadan kaldırır
  • Sivilce ve sivilceler tarafından oluşan yaraları elimine eder

Red Dead Redemption 2’de Battle Royale Modu Bulunacak

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting