Ana sayfa Haber Microsoft'tan Türklere Çağrı!

Microsoft’tan Türklere Çağrı!

Microsoft’un üst düzey yöneticilerinden John Thompson, Türkiye hakkında çarpıcı tespitlerde bulunurken, Türk girişimcilere de çağrıda bulundu.

Microsoft  üst düzey yöneticilerinden John Thompson, ülkemizi ziyaret etti ve son derece ilginç bazı çıkarımlarda bulundu.

Thompson, ” Girişimciler, egoyu bir tarafa bırakıp bilgi birikimini ve yaratıcılığı öne koymalı. Aksi takdirde ortaya çıkan şeyler sıradanlıktan öteye geçemez. Bilişim dünyası kırık gururları ve egoları kaldırmaz.” diyerek sözlerine başlarken, “Türkiye’deki fırsatların ciddi olduğunu düşünmesek kesinlikle burada olmazdık. Türkiye, bölgede çok kuvvetli şekilde büyüyor ve biz de bunun avantajlarından faydalanmak istiyoruz. Son derece genç bir pazar. Burada daha büyük ve harika işler başaracağımıza inanıyorum.” açıklamasında bulundu.

Lego Batman 3 Geliyor

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler