Ana SayfaGenelMicrosoft'dan Sony'e Zeytin Dalı!

Microsoft’dan Sony’e Zeytin Dalı!

Oyun konsolu dünyasının en büyükleri konumunda bulunan iki büyük rakip Microsoft ve Sony arasında “şimdilik” barış rüzgarları esiyor.

Microsoft, geçtiğimiz gün yayınladığı resmi Twitter mesajıyla, Amerika Birleşik Devletleri’nde PlayStation 4’ü piyasaya çıkaran Sony’i kutladı. Sony’i kutlayan iki isim Microsoft üst düzey yöneticileri Albert Penello ve Major Nelson Twitter oldu. Kısa süre öncesine kadar iki dev arasında sürekli tartışma yaşanıyor hatta Sony, Microsoft’u alenen aşağılama yoluna gidiyordu.

- Reklam -

Sony, Amerikalı firmanın jestine karşılıksız kalmadı. Sony Games yetkilisi ve firmanın önde gelen isimlerinden Shuhei Yoshida, Twitter’dan “Teşekkür ederiz. Sıra şimdi size geçti” mesajını attı. Şimdilik iki firma arasında dostluk rüzgarları esse de Xbox One’ın piyasaya çıkışı ve karşılaştırmalı testlerden sonra neler olacağı merak konusu.

- Reklam -
Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting