Ana Sayfa Apple Microsoft Office Apple M1 için güncellendi

Microsoft Office Apple M1 için güncellendi

Microsoft Office, ARM tabanlı Apple M1 işlemcisine sahip olan Mac’ler için güncellendi. Office uygulamaları yağ gibi akıyor.

Apple M1 işlemcili Mac’te Microsoft Office kullanıyorsanız, yaşadığınız deneyim artık en üst seviyeye çıkacak. Microsoft bugün, Apple’ın yeni özel çip mimarisi için yerel desteği Windows üretkenlik paketine getiren bir güncellemeyi kullanıma sundu. Güncellemeleri alan uygulamalar ilk etapta Word, Excel, Outlook, PowerPoint ve OneNote oldu.

Güncellemeler, uygulamaları evrensel hale getiriyor. Yani bu sürümler hem Intel hem de Apple Silicon Mac’lerde çalışacak. Böylece her iki platform için de yaklaşan güncellemeler veya özellikler aynı anda gelecek.

Microsoft Teams kullanıcısıysanız, ARM için güncellemelere dahil edilmemiş olduğunu duymak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Microsoft, blog yayınlarında bu platform üzerinde çalışacaklarına söz veriyor. Ancak şirket herhangi bir zaman çizelgesi açıklamadı. Bu arada, Microsoft’un ana iletişim rakibi Slack, genel beta sürümünde ARM desteğine sahip olduğunu belirtelim.

Microsoft Sony ve Nintendo bir araya geliyor işte büyük ortaklık

Otomatik güncelleştirmeleri açık olan Office kullanıcıları bugün bir ara yeni sürümlere sahip olmalıdır ve başka herhangi biri bunu Mac App Store veya Microsoft’un Otomatik Güncelleme yazılımı aracılığıyla güncelleyebilir.

Microsoft Office

Outlook kullanıcıları yalnızca yerel Apple Silikon desteği almakla kalmayacak, aynı zamanda iCloud hesapları için de destek alacak. Bu da e-postalarını, kişilerini ve takvimlerini Apple’ın hizmetini depolamak için kullanırlarsa uygulamayla senkronize etmelerine olanak tanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting