Ana sayfa DG TV Microsoft Kaizala nedir, nasıl kullanılır?

Microsoft Kaizala nedir, nasıl kullanılır?

Microsoft Kaizala, sahada iletişim kurmayı ve işlerin yapılmasını kolaylaştıran yeni bir mobil uygulama. Türkçe dil desteği de sunan Kaizala ile haber almak ve verimli olmak için ihtiyaç duyduğunuz araçlara erişebiliyorsunuz. Masaüstü ve mobil üzerinden erişilebilen uygulama, aynı zamanda duyurular, araştırmalar ve anketler gibi çalışmaları da kolaylaştırıyor.

Microsoft Kaizala nedir, nasıl kullanılır?

Microsoft Kaizala, her şeyden önce, basit ve kullanışlı bir sohbet arayüzüne sahip. Sahadayken şirket ofisindeki çalışanlarla iletişiminizi yönetebilir, yapılması gerekenler ve varsa sorunların çözümleri için bilgi alabilir, fotoğraf ve video paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Tabii bunların yanında konum isteme-gönderme ve fatura çalışmaları gibi seçenekler de sunuluyor.

Normal ve bir de pro sürümü olan Kaizala, başta da belirttiğimiz gibi Türkçe dil desteğine de sahip. Android ve iOS işletim sistemli mobil cihazlar indirilebilir durumda olan ürün hakkında daha fazla detayı Microsoft Orta Doğu ve Afrika Bölge Pazarlama Müdürü Oray Erkuş’tan alıyoruz.

İyi seyirler.

Asus Zenfone Max Pro inceleme

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler